Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért mindig a divatmajm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért mindig a divatmajmokat szeretik akik folyton megbántják?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Azért, mert nőből vannak! ^^
2012. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hát ez jó kérdés... Ismerős hejzet... :S
2012. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Hát azért ez nem egészen így van.Én utálom a divatmajmokat. 21/L
2012. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Na most kapod a ne általánosíts szövegeket, meg a végén úgy is kiderül, hogy itt minden nő pont utálja őket. Pedig nem általánosítás, mert így van és pont hogy a díszbu-zik jönnek be a csajoknak, hiába is tagadják.
2012. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Azért nem választanak téged,mert ilyen szerencsétlen vagy és azzal nyugtatod magad,hogy ilyen ökörségeket beszélsz be magadnak kedves Don Juan
2012. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem divatmajom, hanem igényes, meg tud bánni a nőkkel. menj el gyurni meg vegyél pár göncöt
2012. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Mi lenne, ha nem általánosítanának a fiúk???? Biztos egy normális nőnek az kell, hogy mindig megbántva érezze magát! :S Gondolkodj már el egy kicsit! Hány éves vagy?
2012. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Én a páromat szeretem, nem divatmajom, és figyelmes.
2012. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nem jönnek be a divatmajmok. A párom bőrdzsekis, derékig érő hajú, külsőre "rosszfiú", belül kedves, gondoskodó, figyelmes, kreatív, vicces.

Szerintem dobtak és most savanyú a szőlő.

2012. jan. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nos akkor bocs lányok tisztelet a kivételnek! Azért kérdeztem mert nem egy lánnyal találkoztam aki az olyan "pasira" bukik aki a gatyáját a térdén hordja rózsaszín ing stb.. sőt a mostani helyzetemben a srác már nem egyszer csalta meg bántotta meg. Én mindig ott voltam neki és ő is mondta h többet is foglalkozok vele és szeret engem is de őt jobban :S 16/f
2012. jan. 24. 17:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!