Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostani 20éves körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani 20éves körüli nőknek miért van mindnek olyan pici melle?

Figyelt kérdés
voltunk hétvégén welness hétvégén és nagyon sok jó csaj volt ott de mindnek olyan pici volt a cicije akinek még szépek voltak a mellei azoknak meg a feje volt csúnya
2012. jan. 24. 14:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%
Egy pici cici is lehet szép, nem csak a teltebb keblű nőknek van szép cicije. Ráadásul a pici, formás cici nem lóg!
2012. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
59%
Mert agyba főbe fogyóznak és elfogy a mellük is-.-
2012. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Én nem fogyózok, és nem vagyok vékony, mégis kicsi és formás mellem van.
2012. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
nem tudom de azé lehetne nagyobb is láttam olyan nőt is akinek kisebb volt a melle mint egy 12-13 évesnek a melle
2012. jan. 24. 14:19
 5/26 anonim ***** válasza:
12-13 éveseknek még nincs is melle.
2012. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
64%
Igazából soknak van pici melle, de én pl sohasem nézem,mert szépek, nem buták, nagyon jó a test, és nekem ez elég,jah meg isteni a popó amit örömmel fogdoshnék szóval nincs itt gond :D.
2012. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

de van mellük a 12éveseknek már elkezd nőni a cicije és 13évesen máá vannak cicijei amit messziről is lehet látni

mikor még én 13 voltam akkor volt egy osztálytársam és annak már nagyon szép mellei voltak

2012. jan. 24. 14:26
 8/26 A kérdező kommentje:
igaz hogy csak ruhán keresztül láttam meg fürdőruhába de szépek voltak már
2012. jan. 24. 14:27
 9/26 anonim ***** válasza:
Azért mert a TV-ből is az folyik, hogy minden nőnek nagy focilabda csöcsei vannak. Illetve a csajok nagy része Push-Up melltartót hord, aztán, mikor lekerül, akkor szembesülsz vele, hogy "csalás" áldozata lettél. :P
2012. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

de láttam már fürdőruhában is és nagyon szép mellei vannak

ja és én most 14 éves vagyok

és iskolában kötelező tanuszodai órán láttam más sokféle ruhában

és az nagyon jó csaj

de annak vannak szép mellei is

de másik nőknek nem látok nagy melleit mindenkinek kicsi

2012. jan. 24. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!