Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan érzékenyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan érzékenyek, sértődékenyek a mai fiúk?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 18:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%

ez megint általánosítás!


mondjuk azt..hogy azok közül ilyenek a fiúk java akiket te ismersz...

2012. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

vagy miért ilyen paraszt módon koptatják le a normális fiúkat a mai lányok??


előttem szólónál a pont, ne általánosíts mert 10 ből 2 talán sértődékeny...

2012. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Mármint mire gondolsz?

A rózsaszín pólós sminkelős vasalt hajú "fiúkra"

Vagy a normálisakra?

2012. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én pl. bizonyos szinten azért mert sokat csalódtam, meg ilyesmik, hülyén fogalmazva jelenpillanatban én úgy tartom magamról hogy csak "közepesen".
2012. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt várják a lányok. Ez a "férfiideál" dől mindenhonnan. Nézd csak meg a vámpírokat, amik a férfi esszenciát jelképezik: 30-40 éve kemény, érzéketlen, macsó volt a filmek vámpírja, ma meg egy b*zi. Vagy nézd meg a híres férfiakat, akik a példát közvetítik: SP, meg hasonló műmájerek, sem sportoló nincs köztük, sem egyéb igazi férfi.

Mit vársz, ha ilyen férfiképet lát maga előtt minden srác?


Ezekre dőlnek a csajok mellesleg, tehát a lányok szelektálják a puhap*csöket, aztán rinyálnak, hogy nem igazi férfi.

2012. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert ma nincsenek ránevelve arra, hogy tiszteletbe tartsák a másik embert, nincs toleranciájuk, és nem érzékelik, hogy mit veszítenek azzal, ha nem veszik figyelembe a másik elvárásait. Ez érvényes a lányokra is. De nem mindenkire,érvényes ez a megállapítás, csak azokra, akikre érvényes ez a megállapítás. Ne álltalánosítsunk.
2012. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Főleg a 2.-nak mondom nem azt mondtad hogy pl én sem vagyok ilyen hanem elkezdted hogy a mai lànyok így meg úgy, màr csak az hiányzott, hogy miért vagyok még egyedül, mikor olyan rendes srác vagyok
2012. jan. 24. 19:05
 8/20 anonim ***** válasza:

jaja! :)


olyan is van hogy a srácok mármint akad 1-2-3 akik a suliban is kimennek állítólag a mosdóba és viszik a hajsütőjüket....


a másik kedvencem mikor azt látni hogy olyan kis bu-zisan simogatják elöl a hajukat percenként...


meg amit az előttem szólók mondtak...

2012. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok sértődékeny, de akikre te gondolsz, az azért lehet, mert mindenkinek meg akarnak felelni magukon kívül, és amikor még ekkor is negatívat kapnak, hát bedobják a durcit, de csakis maguknak köszönhetik, aki papucs az ne csodálkozzon, hogy hordják.
2012. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De most fiúk szerintetek az nem gáz ha a fiú érzèkenyebb a lánynál?
2012. jan. 24. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!