Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 169cm a magasságom ez gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

169cm a magasságom ez gáz nagyon alacsony? (szerintetek? 23f)

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Valóban nem vagy túl magas, de vannak alacsony lányok is, akiknek nem a magas fiúk tetszenek.
2012. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem. pont jó :)

24/L

2012. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Igen. Én 170 cm vagyok, és egy lánynak se kellek. Sajnos az alacsony lányok is a magas pasikra buknak, ilyen mérettel csak akkor lehet esélyed, ha arcra nagyon jól nézel ki.
2012. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Szard le. Én 166 (!) cm vagyok csupán, mégis elég népszerű vagyok a lányok körében, mert minden egyebet megragadok, hogy ezt kompenzáljam. (Viselkedés, magabiztosság, öltözködés, stílus, gitározom, művész-típus vagyok, sportolok)

Ha mindez megvan, simán levered a magas, szürke srácokat, mert a lányoknak nem ez az elsődleges szempont. Viszont az alacsonyságból fakadhat csomó rossz tulajdonság, amit a csajok nem szeretnek (pl. esetlenség, bizonytalanság), de hidd el, ha nem foglalkozol azzal, hogy mennyit mutat a mérőműszer, király leszel.

Egyébként Te még szerencsésebb vagy, mint én, mert sokkal több lány alacsonyabb nálad, így több választási lehetőséged van (ha zavar téged, hogy magasabb nálad egy lány.)

2012. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de egy kicsit alacsony vagy..bár engem nem zavarna.

Én 170 cm vagyok és 14 éves.. :D

2012. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5ös vagyok..az kihagytam hogy lány :)
2012. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én meg csak 165cm magas vagyok, de egyetértek az előttem szóló 166cm magas sráccal, már én is belátom, hogy ha bátrabb lennék és merném a vicces, laza énemet adni, amiért haverok annyira komálnak, akkor biztos lenne barátnőm is.


Valami kéne neked is, ami növelné az önbecsülésed vagy elmész kondizni vagy megtanulsz jó arccá válni vagy egyéb és, ha ebből erőt merítesz, jobb lesz a kisugárzásod is és fognak jönni a lányok is.


Sok sikert kívánok neked!


Azt nem állítom, hogy könnyű, mert kib@szottul nem az, de ha ez megvigasztal én is dolgozom az ügyön, remélem sikerül jó irányba alakítanom a dolgokat.

2012. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem gáz. én vagyok túl magas. 172 centi. örülnék ha magasabb lennék.

egy halom alacsony lány van!!!!!

2012. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egy halom alacsony lány van.... a szokásos bla bla lba. Semmi értelme hidd el. Mindnek magas férfi kell 178 cm minimum. Csak sétálj végig az utcákon v plázákban és nézd meg hogy észre vesz e valaki.. Hát nem.. na látod. Rajtam is átnéznek (172 cm vagyok), pedig átlagos testalkatom és arcom van. A magasság és az anyagi helyzeted az első szempont. Tapasztalat sajnos. 25/f
2012. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!