Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A problémát jelent, ha senkibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A problémát jelent, ha senkiben sem tudok 100%-ba megbízni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez majdnem velem is így van. A válasz: igen. Legalábbis szerintem. Ok nélkül, kételkedem mások szavában, néha totál paranoiás vagyok, emiatt, nehezebben oldódok fel társaságban és nehezen lazulok el. Persze, ez valószínűleg nem csak emiatt van, de részben emiatt is. Am, ha gondolod, írhatsz privit, adhatnánk egymásnak tippeket egymásnak, ezen a téren. :)
2012. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom ez sok csalódás hatására született meg benned. Nos részben érthető, de ugyanakkor arra nagyon oda kell figyelned, hogy valakiben azért mégis meg kell próbálnod majd idővel bízni, mert akkor soha nem éred el amit szeretnél, pl. egy normálisan működő hosszútávú boldog és harmónikus kapcsolatot. Szerintem régi csalódásaidat ha erről van szó rakd félre és soha ne vedd elő, nehéz de akkor is lökd félre őket magadtól, mert beárnyékolják az életetd és a boldogságodat és az nem lenne jó hidd el. Én azt mondom próbálj meg ismét bízni mert boldog is csak úgy lehetsz. 26/l
2012. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
én még a saját anyámban sem bízok meg.
2012. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

evvel tökéletesen így vagyok én is

senkiben sem

2012. jan. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele,de sajnos okom is van rá,az emberek tényleg mocskok.
2012. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez jogos. A mai világba rengeteg a rossz ember, lassan senkiben sem lehet megbizni. Nem vagy egyedul ezzel, hogy senkiben sem tudsz megbizni.Csalodni mindenkiben fogsz, olyan nincs hogy ne erjen csalodas...sajnos ez van!
2014. márc. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!