Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtatok, ha elegge szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtatok, ha elegge szeretitek magatokat, nem vagyodtok masok szeretete utan?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, attol meg lehet egeszseges kapcsolatotok, sot meg jobb is mert nem sztresszeltek rajta mi lessz egyedul. Pl a feltekenyseg kilove.

Csak azert irom le mert itt is meg a valos eletben is latom mennyire keresnek valakit es szeretethianyosak az emberek.


Velemenyek?


2012. jan. 24. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
ha elegge szeressuk magunkat, nem nem vagyunk masok szeretetere, hanem minket fognak tobben szeretni.
2012. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én ezzel egyet értek. :)

Nem igazán szeretem magamat, szóval a másik irányból tudom megközelíteni a dolgokat. Én a szerelmemet magam helyett szeretem.Kifejezetten szeretetfüggő vagyok...ami szerintem is összekapcsolható azzal, hogy magammal nem tudok teljesen megbékélni.

2012. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én tökéletesen szeretem magam mégis szükségem lenne már valakire :D Sokszor mondom poénból, hogy maga után xy-t bírom a legjobban XD Szóval nekem nincsenek ilyen problémáim de szerintem ez teljesen független a kapcsolatban levés vágyától...
2012. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

En most kezdtem el igazan szeretni magamat es tenyleg olyan hatassal van ram mintha ereznem h valaki feltetel nelkul szeret, elfogad akarmit csinalok.

Nagyon felszabadito igy tudok igazan magam lenni.

Utolso aki azt irta, te erzed is a szeretetet, vagy csak "tudod" hogy szereted magad

2012. jan. 24. 22:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten jóban vagyok magammal - néha túlságosan is - de attól még nagyon vágyom szeretetre. Szóval én ellenpélda vagyok.
2012. jan. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

En viszont keptelen vagyok elfogadni magam es azt hiszem, nyugodtan kijelenthetem, hogy idonkent az onutalatig is el szoktam jutni. Mivel nem tudom magam elfogadni, ezert senkit nem engedek kozel magamhoz es nem is igazan vagyom masok szeretetere... pontosabban inkabb ugy mondanam, hogy keptelen vagyok elfogadni masok szeretetet es kozeledeset.


26/F

2012. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem magam,mégis vágyok mások szeretetére,még jobban,mint bármikor.Bár lehet,a kor miatt van,már öregszem.22l
2012. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6# igen en is igy voltam vele. lepattant rolam amikor masok szeretni probalgak.

Elkezdtem mondogatni, hogy szeretetre melto vagyok, stb. Lehet hogy gazul hangzik de bevalt. Ja de ne csak mond hanem erezd is at.


Annyit igazitanom kell a teorian, hogy csak akkor van igy ha,tokeletesen es feltetel nelkul szereted magad.

2012. jan. 25. 14:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom hogy szeretem magam és érzem is. :D Ez a kettő számomra együtt jár...
2012. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!