Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok olyan csajt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan csajt aki nem árulja magát és hajlandó volna lefeküdni velem? Vagy elég ha csak a barátom lenne. Mert még sosem beszélgettem csajokkal és annyira félek tőlük.

Figyelt kérdés

Szűz vagyok 20 éves és 168 magas 74 kg,és csak 15 cm :(


De az a baj,hogy nagyon félénk típusú vagyok.Úgy értem,hogy iszonyat érzékeny vagyok.Ezért nem merek ismerkedni.De ha volna egy csaj akiben tudom,hogy megbízhatnék és akinek elmondhatnák bármit az egy álom volna számomra.

De nincs ilyen állandóan csak ki akarnak cseszni velem és kiröhögnek.


Meg nem merek visszaszólni senkinek sem.Mert tudom,hogy az érzékenységem miatt semmi esélyem se lenne.

Olyan jó volna nem félni semmitől csak úgy mindenbe bele és nem hatnának rám az érzések hogy lehetek ilyen?


Így sosem lesz barátom :(

Kondizok amúgy fél éve.


2012. jan. 24. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
magától senki sem fog alád feküdni... ismerkedned kéne és ne azzal törődni, hogy ,,csak`` 15 centi...
2012. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

első jól mondja

ismerkedni,ismerkedni...

én csak innen a gyíkról 5 lánnyal ismerkedtem meg

20 éves vagy használd a társkeresőket.

ha írsz privit segítek

2012. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem a méretem az amitől annyira tartok de azért az is betesz eléggé.Az a baj,hogy félek az olyan helyzetektől amiben én vitatkozni fogok más férfiakkal vagy félek attól,hogy belém kötnek mert nem tudom megvédeni magam attól,hogy ne égjek le az érzékenységem miatt és nem tudok mit tenni ellene mert csak úgy magától megtörténik.Mit tudna velem csinálni egy orvos?Semmit csak megmondaná,hogy menjek társaságba de nem értené meg,hogy nem fogok oda menni mert leégetném magam az érzékenységem miatt.

Amúgy már voltam de nem segít semmit.

Hogy változzak alfa hímé? :)

2012. jan. 24. 22:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Megértelek, én is érzelmes vagyok fiú létemre, sajnos ez valóban megnehezíti a mindennapjait az embernek, nem mersz visszapofázni, mert tudod, hogy te vagy a gyengébb vagy csak egyszerűen nem akarsz másokat megbántani, mert ha nagyon felbosszantanának tudom magamról, hogy nagyon tudnék bántani is, de inkább visszafogom magam és kussolok.


Én meg csak 165cm magas vagyok és 54kg, nem egyszerű dolog ilyen testalkattal, mert a szép lányok is kb. ilyen testmagassággal és súllyal rendelkeznek és inkább bántanának, mint szeretnének, mert nem vagyok egy nagy darab.


Minél szebb egy lány, annál jobban félsz náal kezdeményezni effektus gondolom nálad is érvényesül.


Akkor neked sincs sok önbecsülésed sem, akár csak nekem.


A farkad mérete nem probléma, enyém sem nagyobb, de engem nem is izgat amúgy.


Nekem eddig egy valami segített/segített bátrabbá, kevésbé félénkké válni, az ALKOHOL!


Részegen volt az első smárolásom is.

2012. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
168 centis magassággal csak pénzért találsz olyan csajt, aki lefeküdne veled :(
2012. jan. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is voltam félénk keményebb közegbe kerültem és egy év alatt teljesen megváltoztam 14/f kezdj el "durvább" gyerekkel barátkozni és egy év alatt te is megváltozol és lesz önbizalmad


sok sikert

2012. febr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"168 centis magassággal csak pénzért találsz olyan csajt, aki lefeküdne veled :("


Ez hülyeség. Én 164 cm vagyok(lány) és úgy vagyok vele hogy ha nem kisebb mint én akkor már van esélye. Ha egy magasak vagyunk az sem baj.

Egyébként az érzékenység csak akkor akadályoz ha hagyod. Azt irtad félsz hogy beléd kötnek. Miért tennék? Vagy ki? Igen vannak akiknek szórakozást jelent ha ba.ogatják a másikat, de a normális! embereknek nincs erre se idejük se elegendő halott agysejtjük. Nemtudom tanulsz-e vagy melózol de minkét közeg alkalmas az ismerkedésre. Haverokkal hogy állsz? Mert eddig csak a lányokkal való viszonyodról írtál. Talán barátkozz előbb fiúkkal utána jöhetnek a lányok. ha csak csajokkal lennél azt hinnék meleg vagy. Egyébként nem harapnak a lányok, hidd el. persze van pár ku.va de hát nem kell általánosítani. Én biztos nem nevetnélek ki (és szerintem sokan vannak még így ezzel) mert kisebb gondom is nagyobb mint másokat méregetni. 20 éves vagy szóval esélyed van csak élni kell vele. próbálj barátságos lenni.


19/L

2013. jún. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyu, 20 éves lány vagyok, van fentebb ez a mondatod: "Vagy elég ha csak a barátom lenne."

Szívesen beszélgetek veled, meghallgatlak, barátkozhatunk DE van barátom, szóval barátságnál tovább nem megyünk. Nem vagyok lélekdoki, vagy valami, de talán segíthetek ennyivel is :)

Írj privátot ha gondolod.

2014. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!