Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves srác vagyok és 11cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves srác vagyok és 11cm mereven a péniszem az gáz kicsi nagyon? és 170 cm a magasságom az milyen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 23:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Túl magas és túl idős vagy a farkadhoz képest.
2012. jan. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

[link]


Amúgy, szerintem egy alacsony ffi-ról senkinek sem egy hatalmas kár jut az eszébe... Sőt, szerintem nem is képzelnek hozzá semmit, mert ha megfogsz valakit, akkor egészen más miatt fogsz megfogni.

2012. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Hát, őszinte leszek, az már tényleg eléggé kicsi. Csajok mit szóltak hozzá eddig?
2012. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
Nekem 18cm és 190 cm vagyok. Kösz Tóni XD
2012. jan. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

8,5 centivel tokeletesen ki lehet elegetieni barmelyik not!


[link]

2012. jan. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
azon a képen akkorát röhögtem :D:D:D:D:D:D:D:D:D
2012. jan. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Ne aggódj, ezzel is megoldható, igaz ez már valóban átlag alatti méret, egyébként vastagságra mennyi, mert azzal sokat dobhatsz?


Ha megtanulod rendesen használni, kell hozzá technikázni, de akkor nem lesz gond szerintem.

2012. jan. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
170 centisen nincs esélyed bnőt szerezni, hacsak nem vagy nagyon jóképű. Tudom, mert én is ekkora vagyok. Innentől kezdve már mindegy is, h mekkora a farkad, bár ha mégis összejönnél egy lánnyal, akkor is a többség kiröhögne és otthagyna. Sajnos ilyen felszínesek a mai nők.
2012. jan. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Hát, nem irigyellek, amolyan halmozottan hátrányos helyzetű vagy... Ettől függetlenül szerintem nem a 170 centivel lesz több gondod. Egyrészt mert vannak 150-160 centis csajok is, akiknek ez a magasság megfelel. Másrészt pedig nálad alacsonyabb pasikat is találni még bőven, szóval ez nem olyan extrém méret. A 11 centi viszont eléggé az. Akármilyen csajt fogsz ki, valószínűleg ennél csak jóval nagyobbakkal volt korábban dolga, úgyhogy alaposan fel kell kötnöd a gatyát, hogy a volt pasik nyomába érhessél. Egyébként tényleg, eddig mit szóltak hozzá a csajok? 22 éves korodra azért csak van már némi tapasztalatod. Vagy nem is mersz csajozni miatta?
2012. jan. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
22 éves vagyok én is. 172 cm a testmagasságom, és saccra 14/15 cm lehet (nem méregetem, mert szerintem nem fontos) Soha nem volt gondom a barátnőszerzéssel. Ezeket a méretekkel foglalkozó dolgokat, nem tartom fontosnak. Hiszen, ha valaki szeret, az úgy is szeret, ha 140 cm is vagy 5 centissel. Akiknek meg az a fontos, hogy 1,70 vagy, meg 11 centis az mehet a búsba, mert nem lát túl a kinézeten. Nem gáz, csak ahogy írták is, ügyesen kell bánni vele. Nem hiszem, hogy a kiszemelt lány centissel a kezében menne randira. :D Na viccet félretéve tényleg nem gáz, csak arra figyelj, hogy az ilyen vélemények ne befolyásolják, a Magadban kialakult képet, mert az teljesen tönkre vágja az önbizalmad, és attól nincs rosszabb.
2012. jan. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!