Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még olyan lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan lányok akik nem borotválják a puncijukat?

Figyelt kérdés
18/F vagyok és akármilyen furán hangzik, nekem az jön be ha egy lánynak ott szőrös. Nemtom...nekem izgisebb, meg én lázadóbb tipus vagyok, azért se akarok csupaszt ha mindenkinek az jön be. Egyszer láttam szőröset, sokkal jobban tetszett. Szóval korombeli lányoknál van még ilyen? Vagy mit szólnak ha én ilyennel állnék elő?
2012. jan. 25. 08:39
1 2
 1/13 -=Koldus=- ***** válasza:
88%
Vannak olyan lányok az biztos. Egy komoly párkapcsolatban az ilyesmit simán meg lehet beszélni, ha nem zavarja az adott lányt, hogy ott szőrösnek kell lennie.
2012. jan. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sztem is az a normális ha szőrös,ok nem egy bozót,mert azért nyírja meg leszedi a bikinivonalat,vagy még a szeméremdombot is,az szép,de a sima az olyan mint egy kislányé,basszus le is lankadnék az olyantól,barátnőmé fazonra nyírt(szemérem domb fele le van szedve és a bikini vonal,és le van vágva rövidebbre),hhmm nagyon izgató 23F
2012. jan. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Macs1209 ***** válasza:
19%
Biztos... 50 felett.
2012. jan. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Igen, én nem borotválom... engem zavarna... sőt idegesítene. Utoljára kislány koromban volt csupasz. Ez így a természetes. OK, persze, bikinivonal az más, ott természetesen nem hagyom szőrösnek.


Amúgy ez a kérdésed most jókor jött!!! :) Reggel óta azon pörgök, hogy holnap leszek először együtt a mostani pasimmal, és nem tudom, hogy vélekedik erről a kérdésről. Szóval itt idegesítem magam, hogy bejön-e egyáltalán egy pasinak, ha valaki nem borotválja. Erre felteszed ezt a kérdést. :) Szóval kösz. :D


25N

2012. jan. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Macs1209 ***** válasza:

Hát ha Chubakka állva eltűnik benne, akkora, akkor

az kicsit gáz, de ha normális, meg karban van tart-

va, akkor simán.


31F

2012. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Csak a csupasz!

undorodom a szőrtől, még magamon is.

30 f

2012. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

9:52


Még meggondolhatod magad! Nem késő leszedni! :D

2012. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11:09 Jó a humorod!!! De komolyan elkezdtem nevetni. :D
2012. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%

Ez kérlek szépen már a XXI. század.

Kevés olyan lány van aki még nem borotválja magát.

Max a szüzek akik még nem mernek borotválni meg semmi.

Alapból akkor egy igénytelen csajt kell keresni akire ránézve már lehet tudni hogy ott alul se tartja karban magát.

2012. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6%

Most hiába pontoztál le akkor is ugyanaz az állás.

Egyébként ajánlom figyelmedbe a következő posztot csak neked:

[link]


Ha már ennyire szőr függő vagy ...

2012. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!