Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti elfogadnátok azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elfogadnátok azt, ha a barátotoknak néha szüksége van egy kis magányra? Ez miért akkora nagy kérés?

Figyelt kérdés

Az a típus vagyok, akinek egyszerűen szüksége van arra, hogy naponta egy-két órát hagyjanak békén, és ne szóljon hozzám SENKI... és ezt a barátnőm nem bírja elfogadni :( Az is hozzátartozik, hogy elég féltékeny típus, és egy lánnyal lakok együtt (régi barát, semmi nincs köztünk), és féltékeny rá, és ahogy hazaérek melóból, 5 perc múlva már hív h talizzunk, meg egy csomószor itt alszik, vagy én náluk, 1 percre sem hagy magamra, és ez eléggé idegesít, én egyszerűen tök feszült meg ideges leszek, ha nincs meg ez az idő, amit egyedül lehetnék...

Ha meg mondom neki, akkor persze azt mondja oké meg megérti, de nem bírja ki, és min. felhív, ha meg nem veszem fel, megy a hiszti, hogy miért nem veszem fel, már azt hitte baj van...

Ez tényleg olyan nagy kérés szerintetek? Mit csináljak, hoyg megértse és ne tapadjon ennyire? Mert ettől megőrülök, pedig egyébként minden rendben van köztünk.

18/F


2012. jan. 25. 11:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nagy kérés, mert azt hiszik, hogy azért akarunk magunk/esetleg a haverokkal lenni, mert őt már unjuk...
2012. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva van, én vagyok az aki igényli hogy néhány órát magam legyek és ne lógjon a nyakamon a párom. De mondjuk nekem könnyebb, mert a barátom megérti és elfogadja.

22/L

2012. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

nagyon valószínü,hgy homoszexuális vagy...mert egy férfi jobban szeret a nő közelében lenni mint tőle távol...szerintem cseréld le egy fiura és ugy még boldog lehetsz...

melegen ajánlom...:D

2012. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Bocs, a megoldókulcs lemaradt!

Szóval ülj le vele megbeszélni, hogy te olyan ember akinek pár óra magány, hogy a nap eseményeit rendezni tudja magában vagy épp kiüríteni az agyad és maximális pihenésnek vetted alá magad. Ez jó neked, mert érzelmileg felfrissülsz és jó a barátnődnek is, mert nagyobb odaadással figyelemmel és türelemmel tudsz lenni vele. Ha megzavarja vagy elveszi tőled az az egy órát, akkor károkat okoz a kapcsolatotokban. Az alatt az egy óra nem fogsz belőle kiszeretni, de ha folyton csak rajtad lóg, akkor sanszos, hogy megunod a helyzetet.

Szóval, ha hosszú távra tervez, akkor bízzon benned és bízzon magában és adjon egy óra pihenő időt, mikor ellehetsz a magad kis világában, mert ha ez nincs meg akkor csak megmérgezi a kapcsolatotok.

Ezt tessék vele megbeszélni! 22/L

2012. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Biszexuális vagyok egyébként, de nem akarom senkire se lecserélni, mert szeretem, csak ez a dolga kissé idegesítő :P És attól, hogy szeretek valakit, nem akarok 24/7 a seggében lenni. Szerintem elég gáz az, ha egy ember csak a párjával tudja jól érezni / teljes embernek érezni magát, ott nem kicsit gáz van...

De nem tudom minek belemagyarázni ebbe a szexualitást, amikor köze sincs a kérdéshez...

2012. jan. 25. 11:53
 6/19 anonim ***** válasza:

Én is féltékeny lennék, ha az én barátom lakna együtt lánnyal.

Miért nem fiúkkal, vagy egyedül laksz?

Valószínűleg akkor nem hívogatna annyiszor a barátnőd.

2012. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

pont,hogy van köze ehez a szexualitásnak...egy heteroszexuális férfi ,ha lehet minden pillanatban a szeremével szeretne lenni...és le is írtada választ..mivel,hogy biszexuális vagy te nem úgy viselkedsz mint egy heteroszexuális férfi....

ezért nem a bnődet kéne hibáztatni,hanem magadban keresd a hibát..hiszen a bnőd csak szeret és azért akar veled lenni amikor csak lehet..és azért írtam,hogy homoszexuális vagy mert ez rájuk vall,hogy kissé depressziósak és néha a magányba menekülnek...

menny el pszichológushoz mert szerintem téged valami nagy trauma ért fiatalabb korodban..!

2012. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Tényleg ért és jártam is pszichológushoz/pszichiáterhez de ennek megint nincs köze hozzá :D

Egy normális (tök mindegy milyen szexualitású) embernek is lehet szüksége arra, hogy néha egyedül legyen! persze van aki nem ilyen fajta, de van aki igen!

2012. jan. 25. 12:07
 9/19 A kérdező kommentje:
Ez a lány meg amúgy régi jó barátom, semmi de semmi nincs köztünk (barátságon kívül)!
2012. jan. 25. 12:07
 10/19 anonim ***** válasza:
évekig szexuálpszichológiával foglalkoztam...most gyermekpszichológiával...és igen is van köze a traumának a magányba forduláshoz..mégpedig szinte kizárólag azok az emberek fordulnak a magány felé akiket valamilyen szexuális vagy bántalmazással kapcsolatos trauma ért...ennél fogva van az ,hogy a nők nay része és a nemi identitásferdült férfiak nagy többsége menekül magányba...ez azt jelenti,hogy te még nem heverted ki a téged ért traumát..
2012. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!