Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli fiúk, szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli fiúk, szerintetek is így van ez a dolog? Nagyon érdekes nem?

Figyelt kérdés

Főleg szinglik véleménye érdekel, mert akinek van barátnője, az úgyis máshogy gondolja szerintem.


[link]


2012. jan. 25. 12:57
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Én olyan csajt keresek akinek nem számit a pénz,csak rajtam mullik,hogy lezs vagy sem
2012. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Norbikaaa
2012. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Nem buta gyerek ez a Norbika igaz-e?
2012. jan. 25. 13:01
 4/44 anonim ***** válasza:
49%
hülyeség. akinek probléma egy nő, annak ne is legyen soha kapcsolata.
2012. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
67%

Nem csak a nők pénzéhesek, férfiban is találni olyat bő számmal!

De amúgy ilyen alapon senkid se legyen, de még csak egy kutyát se vegyél magadnak, hogy ne legyél egyedül...

2012. jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Mivel ha valaki nem néz ki úgy, hogy megszerezze azt abizonyos nőt, így egyetlen reménye marad az pedig a PÉNZ. Ez a négy betű egyenlő a NŐvel.
2012. jan. 25. 13:05
 7/44 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, hogy sziglik írnak ide. Márpedig jobban szeretném ha ők írnának, akiknek kinézetük miatt nehezen meg a barátnőszerzés.
2012. jan. 25. 13:06
 8/44 anonim ***** válasza:

Viccnek jó, annak is szánták. Nem vágom miért kérded.


Egyébként én pénzből még sose csináltam problémát. Viszont nőből szerintem már mindenki csinált. :D

2012. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
45%

Szingli vagyok, és MAXIMÁLISAN egyetértek.


Én sem nőzök, mert elvárják tőlem, hogy miattuk költségekkel terheljem magam. Ide-oda elmenni PÉNZBE kerül, ajándékot venni megint csak pénz, felöltözködnöm megint csak pénzbe kerül, autóval furikáznom megint pénz, a virág megint pénz, a romantikus vacsora egy flancos étteremben megint pénz, az otthon töltött vacsora megint pénz, a gumi megint pénz, a fogamzásgátló megint pénz, az abortusz megint pénz, pénz, pénz, pénz, pénz pénz.....


Majd akkor esetleg, ha munkát kapok, és majd dől majd a lé.

2012. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
49%
Szerinted a nő probléma?? Nagy bajok vannak a buksidban!!!!
2012. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!