Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy van, hogy a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy van, hogy a lányoknak az átlagos nem túl pénzes és nem túl jól kinéző pasi kell, akkor miért írják ezt?

Figyelt kérdés

Tehát azt írják, ha feltölt egy fiú egy képet, hogy bejövök, és tényleg átlagosnak néz ki, akkor miért jön mindig ugyanaz a válasz, hogy...


NEEEEEEEEEMMMM

Nagyon nem 21 L.

Pfújjjjj

Talán elmegy, ha felvesz ezt meg ezt a ruhát

Göndör a hajad, sohhhhhhhaaaaaa, olyan mintha zsíros lenne(pedig csak zselés)

Áh, szakmunkásbajusz? Ki van zárva...

Neeeeem, vegyél inkább borotvát a mellkasodra.


Vagy a sok nem azt jelenti, hogy igen, mert ezek a pasik legnagyobb része átlagosan néz ki, mégis jön a nem válasz szinte minden esetben. Mert én már kezdem azt hinni, hogy a sok nem= az igennel.


2012. jan. 25. 14:31
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Kövér a fejed és a tested, áááhhhhh megint csak neeeeeeeemmmm.
2012. jan. 25. 14:33
 2/20 anonim ***** válasza:
Neked marad a hokizás, öreg.
2012. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Meg ha az van, hogy ízlések éspofonok és mindnekinek más jön be, akkor miért nincs pl 20 kommentből 10 olyan akinek bejön és 10 akinek nem jön be. Ez csak példa volt. Miért 20 ból 19 nnnneeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmm.........???????,
2012. jan. 25. 14:35
 4/20 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik, hogy majd eljön értük a brad pitt, aki úgy nyal, mint addig senki.
2012. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Timi: ) ***** válasza:
Egy kép csak kép,valamit mondani kell,ha egyszer nem jön be az illető.Egy képnél nincs meg az ami személyesen,a kisugárzás,számomra ez a legfontosabb,hogy egybe" legyen minden.
2012. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%
Persze, a képen nem látszik, hogy mennyire vastag a tárcád. Az nagyon fontos, tudod.
2012. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Brad Pitt kinézetű pasi nem sok van a világon, mégis ha végigmegyek az úton, akkor 10 lányból 8nak ilyen picit hozzá hasonló, csak pl fekete hajjal, barna szemmel stb, de hasonlóan elég jó arcú fiúja van. 2 nek meg szintén nem ronda, de nem is Brad Pitt külseű, mégis átlagon feletit pasi. Én ezt az átlagot tényleg egy átlagos pasira érte, akit a kkutya sem néz meg, hogy annyira szép és a kutya sem néz meg, hogy annyira ronda. De a lányoknál valahogy az átlagos is valami kicsit bugyivizesdős típusú pasit rejt, akitől már egy picit is de mégis nedves lesz a bugyi.
2012. jan. 25. 14:40
 8/20 anonim ***** válasza:
Agreed.
2012. jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Tehát én az átlag pasit mondjuk olyasmire mondanék mint pl Dzudzsák Balázs(Bazsika), ellenben meg ilyen Vastag Csaba féle típusú, vagy hasonló kinézetű pasit értenek azon, aki szerintem már magasan az átlag feletti kategória.
2012. jan. 25. 14:45
 10/20 anonim ***** válasza:
mivan????? én ezt nem értem.
2012. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!