Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek volt ő már IGAZÁN...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek volt ő már IGAZÁN szerelmes?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Ha hosszú lesz akkor előre is bocsi :$ :)


Egyik barátnőmről szeretnék kérdezni.


Lillának hívják a lányt és most múlt nem rég 18.

15 éves kora óta nincs megállás a pasik terén. Az első IGAZI szerelme(legalábbis ő ugye ezt mondta róla) egy évig tartott. A srác dobta mert hogy már nem érez úgy iránta. Aztán eltelt egy pár nap és hallottam a Lillától, hogy már van egy srác aki nyomul rá meg minden. Aztán végül összejött a sráccal rá egy hétre. Ez számomra teljesen érthetetlen volt, hogy iylen simán túl lépett a "nagy" szerelmén. Aztán mondta hogy igazából nem szerelmes belé, meg nem szereti, de nem tudja hogyan mondja ezt el. Aztán másfél hónapig vele volt, majd aztán nagy nehezen kinyögte, hogy igazából nem is szereti. Eltelt 2-3 hét összejött egy másik sráccal. A srácot már régebbről is ismertem én is meg ő is. Már régóta odavolt a Lilláért, de hát mondjuk úgy, hogy a valószínűleg már a srác se gondolta, hogy majd összejönnek. Én éreztem, hogy előbb utóbb majd összejönnek, ami minden "történt" velük már előtte, mert már az a huzavona tartott náluk 2 éve. Jól ismerték már egymást, szóval én ezért gondoltam.. Járt vele majdnem másfél évet, látszott rajta hogy mennyire "szereti" meg mondta is hogy milyen jól érzi vele magát. Mi is mondtuk neki, hogy teljesen másmilyen lány lett most ő is ez a srác mellett. Aztán végül tavaly augusztus végén kidobta a srácot. Hogy már nem szerelmes belé, nem olyan tökéletes a kapcsolat mint volt stb stb. Aztán másnap visszakönyörögte magát a fiúhoz, hogy nem tudja miért csinált ilyet, belebeszélték mások, meg ráakarták beszélni egy másik fiúra, de az a srác nem érdekli őt nem is szereti, nem is tetszik neki, neki csak ő kell, nagyon szerelmes belé stb. Aztán el telt egy nap, azt mondta a srácnak, hogy ez így nem fog menni. Kidobta újra. El telt még pár nap aztán összejött ezzel a másik sráccal, akitől "nem" akart semmit. Meg kb 2 hónapja ismerte és találkozott vele körülbelül kétszer, akkor is haveri körön keresztül.

ÉS hát most itt tartunk, azóta is vele van, de vajon meddig? amíg lángol a "szerelem"? Aztán keres valaki mást? Szerintem a szerelemnek nem így kellene műkődnie. De lehet csak én gondolom rosszul.

Ezért is vagyok kiváncsi a TI véleményetekre. Ti mit gondoltok erről az egészről?


Köszi szépen ha elolvastad és válaszolsz is :)


Dóra/18


2012. jan. 25. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Dóra!


Az Ön barátnőjén, Lillán, sajnos egyértelműen megállapíthatóak a ribancitisz B vírus tünetei.


Üdv:

Dr. Kovács József

2012. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

szerinted ezt valaki végigolvassa? :D

sok a szöveg anyukám

20/F

2012. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kollega úr! sajnálattal közlöm, hogy a legújabb kutatások szerint ez az "A" típusú ribancitisz tünete.

A veszélyeztetett korosztály a 15-20 év közöttiek.

2012. jan. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

jol látod, a szerelem nem ilyen. ez a tucatság és agytalanság. csak megy a tömeg után, mert ez menő, mert ez divat, hogy mindig mással, és csak úgy mert éppen tetszik neki...

ha szerelmes lett volna akár egyszer is, nem lépett volna túl 2 hét alatt egyik baráján se...

2012. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2012. jan. 25. 19:09
 6/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Egyszerű tiniribanc. Homlokegyenest az ellenkezőjét teszi annak, ami elhagyja a száját. :D
2012. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy meg kéne védened mindenki előtt a barátnőd, különben sz.r alak és sz.r barátnő vagy, ez így nem barátság...


Egyértelműen szerelmes volt az első srácba, az kidobta őt, majd ő ugyanezta mintát ismételi mással. Mihelyt úgy érzi közel kerül valakihez, megszabadul tőle, mert tőle is megszabadultak, lehet, hogy fél, hogy előbb dobják ki, és nem tudja hogyan tovább. Közben meg vágyik a szerelemre, de fél is tőle, mert azt tapasztalta, hogy ha már nem olyan lángoló, mint régen, akkor a kapcsolat nem ér semmit, és meg kell tőle szabadulni. Nem rib.nc, csak egy szerencsétlen lány...

2012. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Őőőő.... minek törődsz te Lilla dolgaival?
2012. jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tipikus tini... maga sem tudja mit akar. Ennyi a véleményem.
2012. febr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tucatribanc, a liberalizmus végterméke, manapság sajnos minden második lány ilyen.
2012. febr. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!