Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, nektek milyen nő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek milyen nő az esetetek?

Figyelt kérdés
Ti milyen tipusok vagytok? Kort is kérnék. Köszi
2012. jan. 26. 17:06
 1/10 GomalFace ***** válasza:

Szeressen és legyen jó feneke.

17f

2012. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint az első. +feszes cicik, szép arc és legyen értelmes.
2012. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 GomalFace ***** válasza:

Első vagyok, hozzátenném:

Ne legyen tipikus plázaprosti, legyen egyedi.

Az sem árt, ha szereti a metal-muzsikát.

2012. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hogyhogy milyen típusok? Nincs igazán esetem, inkább keretek vannak: legyen nagyon művelt, minimum diplomás, emellett okos, nyitott a világ dolgaira, szeressen olvasni, legyen kedves és családcentrikus. Kiegyensúlyozott, határozott, legyenek céljai az életben. Ne legyen kapcsolatfüggő. Olyan igazi érzékeny, finom nő.


Külsőleg: legyen szép arca, és vékony alakja. Ez rugalmas, nem lehet körülírni.


24/F

2012. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kimaradt: legyen humorérzéke, és ne legyen otthonülő típus.
2012. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekem az ilyen típusú nők jönnek be:


Érdeklődő és érzelmes természet.

Vékony (de nem sovány) alkat, világos (szőke, szőkés-barna, esetleg vörös) haj...


Én ilyen típus vagyok:


Érdeklődő, érzelmes természet.

Vékony-átlagos termet, 184 cm, barna haj (kissé vöröses-szőkés árnyalattal)...


18-19/F

2012. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Volt egy ilyen kérdés nemrég, hogy milyen lenne számunkra a tökéletes lány meg hogy nézne ki a randizás, idemásolom az odaírt válaszom. Jó?


"Külső:

Legyen ápolt, hosszú haja. Az ápoltság számomra azt jelenti, hogy ne legyen csapzott, zsíros. Az, hogy töredezett a hajvége meg mit tudom én, szerintem minket férfiakat nem érdekel. Legyen nőies arca, finom vonásokkal, ami smink nélkül is szép. Lehetőleg ne, vagy csak visszafogottan sminkelje magát. Ne legyen elhízva.


Belső:

Legyen jóindulatú, megértő, egyenes, intelligens - ami nem azt jelenti, hogy legyen atomfizikus vagy ilyesmi, de legyen neki önálló véleménye és lehessen vele sokmindenről beszélgetni, filozofálgatni. Ne csak magára gondoljon, jó, ha tud különféle helyzeteket más szemszögből is vizsgálni. Ne legyen bulizós fajta, ne piáljon, ne dohányozzon, ne drogozzon, ne adja könnyen magát. Komoly érzelmeken alapuló kapcsolatba gondolkodjon, amiben jóban-rosszban kitartunk a másik mellett és nem adjuk fel mindenféle apróság miatt. Szeressen és fogadjon el olyan tökéletlennek, amilyen vagyok.

Számomra nem igazán létezik a szó klasszikus értelmében a "randizás". Ha találnék ilyen lányt, akkor beszélgetnénk, arra törekednék, hogy minél több időt töltsünk el együtt pl. séta egy parkban, filmnézés (akár otthon, akár moziban) vagy csak simán egy beszélgetés egy pizza mellett vagy valami kis vendéglőben, ilyesmik. Aztán ha úgy érzem, hogy alakul valami akkor lassan, fokozatosan, intimebb módon közelednék felé pl átkarolnám, megsimogatnám az arcát, és ha idővel látnám rajta, hogy szeretné, illetve szerelmes lennék belé, akkor végül megcsókolnám és megkérdezném, hogy lenne-e a barátnőm.


Amúgy még nem találtam egyetlen ilyen lányt sem, de nem gondolom, hogy magas lenne a léc. A belső tulajdonság alatt felsorolt dolgokat tudnám viszonozni, a külső meg... hát nincs hosszú hajam, meg ilyenek. :D"

21/F

2012. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy legyen kisugárzása, de a kedvenc a magas, vékony, barna hajú és barna szemű, babás arcú lányok
2012. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem a vékony lányok az eseteim de nagyon! :PPP

szép arc, feszes popsi, imádnivaló combok..:)

belsőre: legyen vagány, és tudjon SZERETNI!!!!!!

2012. jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%
A kómában lévő. Nem pofázik, akkor szexelek vele amikor akarok, nem rinyál az anál miatt, és el van magába is nem kell vele foglalkozni.
2012. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!