Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek hogy nézek ki?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 3 éve foglalkozok testépítéssel, anno 52kg voltam piszka csont vékonyan. Most 84kg vagyok. Érett válaszokat kérek!


[link]


2012. jan. 27. 16:38
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

sérv? lóg?? 3 év alatt kb 30kg izmot felépiteni tisztán semmi??? micsoda professzorokkal találkozok

:)

De megnyugtatlak nem log a zacsim,és nincs sérvem. de most már hagyjátok a f@rk@mat!

2012. jan. 29. 17:45
 32/49 anonim ***** válasza:
hát a képen nem látszik valami kidolgozottnak se a felsőtested se a karod... ink kis husosnak tűnik...
2012. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Látni a kukid xD Hát miért ilyen képet raksz fel?


Na mind1... am nagyjából az egész test rendben van, csak kicsit szálkásítani kéne, mert cickónál egy kicsit furi.



Ja, és ha egy ismerősöd látná a képet tuti h felismerni,akkor is ha nem látni a fejet. Mert tudod nem csak fejről lehet megismerni a másikat

2012. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
nem tetszik :/ bocsi
2012. jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

Pár napja én is tettem ki magamról képet, és jééé senki nem ismert fel. Pedig ismerőseim nagyon rá vannak kattanva az oldalra. :D A ruha nem teljesen adja ki az ember alakját.


Amúgy neked nagyon jó tested van, biztos megnéznek a lányok, csak nem veszed észre. :) És gratula az elért teljesítményedért. :)

2012. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
nemsokára kirakok egy másik képet,hogy lássatok más szögbõl,mert ez nem a legjobb kép lett
2012. jan. 29. 18:04
 37/49 A kérdező kommentje:

Ez egy nyári kép,itt 2 hónapja nem volt eddzés!


[link]

2012. jan. 29. 18:26
 38/49 anonim ***** válasza:
nah ez már másabb itt látszik azért h nem csak husi :D
2012. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
hm :) sokkal másabb. így már teljesen megfelelő, semmi kifogásolni valót nem tudnék mondani :)
2012. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Nekem kiábrándítóak a csupasz testű férfiak, és egyébként sem bírom,ha valaki ennyire számon tartja mennyi izom van rajta, annyira lényegtelen. Bőven elég ha fejben erős valaki.


Amúgy is túl fiatal vagy.


Remélem nem sértettelek meg, csak őszinte voltam.

2012. jan. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!