Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmarad a szűzhártya?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmarad a szűzhártya?

Figyelt kérdés

5éve már hogy nem vagyok szűz.amikor az első alkalom megtörtént azóta kilóg valami rózsaszín "bőr" féle.Lehet az a szűzhártya?Egyáltalán mi történik a szűzhártyával miután átszakad?tudom lehet hogy valakinek fura hogy 5év után érdeklődöm erről,de eddig nem volt alkalmam erről kérdezni senki.Egyébként a páromat nem zavarja,nőgyógyász meg nem szólt hogy van valami aminek nem kéne ott lennie,gondolom szólna anélkül is hogy én nem hozom szóba...?

Valakinek van hasonló problémája?

Remélem érthetően fogalmaztam!

Csak értelmes válaszokat/hozzászólásokat!KÖSZI



2012. jan. 27. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem egy szakértő orvossal kéne konzultálnod
2012. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Barátnőm is ugyanígy volt, de ő kíműtette, csak egy kis rutinműtét volt neki. Ha nagyon zavar ez téged, megtudod beszélni a műtétet a nőgyógyásszal, de szerintem neked kell szólni az orvosnak.


Remélem tudtam segíteni. :)

2012. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!