Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szeretitek a spermát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek a spermát?

Figyelt kérdés
milyen az íze?
2012. jan. 27. 23:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Sós.
2012. jan. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Édes.
2012. jan. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Én nem tudom semmihez hasonlítani, inkább keserű, undorító íze van.
2012. jan. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
78%

Én nem undorodok tőle,

és mindig más az íze.

2012. jan. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
83%
Nem nyeltem még. Nem is vettem a számba. Ha kíváncsi vagy rá, ízleld meg. Igazán semmiség, ha már sok pasi amúgy elvárja a csajoktól...
2012. jan. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagyok mindenevő, ezt meg főleg nem venném a számba, bárki kérne meg rá. Undorodom tőle ennek a gondolatától is. Ha ennyire érdekel, kóstold meg! Ja, és ne jöjjön senki azzal, hogy csak tagadom, mert ez mindenki megteszi, nem ismertek, szóval nem tudhatjátok. Nem teszi meg mindenki! Gusztustan dolog azt kóstolgatni.
2012. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
ha rossz ízű, mint ahogy írta valaki, de a párod elkezdene egészségesen táplálkozni, édes íz végett...akkor lenyelnéd?
2012. jan. 27. 23:47
 8/35 anonim ***** válasza:
55%
Felőlem akár nutella íze is lehetne. :D Az nem a gyomorba való, és kész. Vannak nők, akik megteszik. És vannak, akik nem. Ha valaki ezért vet véget a kapcsolatának...az nem szerette igazán azt a nőt.
2012. jan. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%

Lányok! én sem mondom rátok ,hogy prűdek vagytok. Ti sem ítéljetek el azért mert én a számba veszem és le is nyelem. Még nem láttátok a pasitok arcát akkor amikor megtörténik.

Ha nem szereted, akkor ne csináld, de mondogassátok hogy undorító, meg pfuj. És amikor a srác megy a combotok közé? Az nem baj? Nem undorító? Testnedvek ott is vannak.

2012. jan. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
59%

Senki nem szólt le téged kedves utolsó. Egyszerűen csak azt mondtuk, hogy számunkra undorító. Sajnálom, hogy ezt személyes sértésnek vetted.


A női testnedvek, azért teljesen más jellegűek, ezt te is beláthatod. :) Belőlünk nem jön egy deci ragacsos lötty egyhuzamban. Normális férfi nem is fog ezzel a szöveggel jönni, mert ő is belátja, hogy ez így van.

Én nem vagyok prűd, nem zárkózom el dolgoktól. Annyit mondok, hogy vegye ő a szájába, nyelje le, és ha azt mondja, hogy oké, akkor talán még ki is próbálom. (igen, én már megízleltem a saját "cuccomat")


Hogy te mit veszel a szádba, az pedig a magányügyed, mint ahogy az enyém is az, hogy mit nem.

2012. jan. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!