Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek melyik tetszik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek melyik tetszik? Ha egy férfinak szőrös a lába vagy ha sima?

Figyelt kérdés
Kort légyszi, és gondolok itt a 15 év feletti fiúkra és férfiakra. És mennyire sima vagy mennyire szőrös zavar titeket? Érdekelne :D
2012. jan. 28. 00:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
31%

Belehalnék a szégyenbe, ha a pasim kevésbé lenne szőrös mint én.

(veet szőrtelenítő. Meg kell várni míg kinő, csak utána lehet használni)

Kölcsönkérné a borotvámat... fúj, milyen már. Egy pasi szőrös lábú. Sőt a mellkasa is szőrös. Szeretem a szőrös mellkast.

2012. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%
Csak ne szőrtelenítsen, könyörgöm. A legjobb szerintem az enyhén szőrös láb, mármint hogy ne legyen azért dzsungel se sima, de igazából mindegy, azt undorítónak találom ha egy fiú szőrteleníti, legyen természetes és akkor baj nem lehet. :)
2012. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%

Nekem mindig is az olyan pasik jöttek be, akik "csupaszok". De a lábát ne szőrtelenítse, mert akkor kénytelen leszek azt hinni, hogy búza:D

19/L

2012. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%

hát semmiképpen ne legyen csupasz!!! annál már az is sokkal jobb, ha totálszőrös. semmi para nincs vele, de ne nézzen ki úgy, mint egy nő, mert attól kiráz a hideg.


(fuj, most itt eszembe jutott, h a Jóbarátokban egyszer kiszedte azt hiszem Rachel Joey szemöldökét, de úgy jó kis nőies formára. na hát úgy is nézett ki, mint egy transzfecó. :D)


szóval: SZŐRÖS. :)


21/L

2012. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
Szőrös, mert az olyan férfias. :) Nálam nincs olyan, hogy túl szőrös, a lényeg hogy a minimum meg legyen. :) 19/L
2012. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Rajtam egy darab szőrszál sincsen,mégis elég férfiasnak mondanak.


Ronnie Coleman

2012. febr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 kislany3 ***** válasza:
ne szortelenitse a labat,nekem az nem jon be.legyen termeszetes,amugy nem nagyon szoktam nezegetni,h na muti a labad eldontom h kellesz e :D nem ez a lenyeg,de ha mar valasztanom kell inkabb szoros legyen a laba is meg a mellkasa is,de mas ne.. :D
2012. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szörös
2015. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!