Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a barátomat metin2-ben ismertem meg? XD

Figyelt kérdés

hát, 5 éve metinbe, aki volt a férjem XD, most a valóságba ő a barátom (már 4 éve)...

ez szerintetek normális?


2012. jan. 28. 11:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is ott ismertem meg a barátomat :P

Meg még ismerek olyanokat, akik ott jöttek össze. A céhem vagy már azt se tudom mi van ott xD Olyan összetartó, hogy elmentek együtt nyaralni külföldre :D Persze már se én se a barátom nem játszunk. Ő akkor lépett be utoljára amikor a metines házasságunk volt :D Remélem majd a valóságban is összeházasodunk egyszer már majdnem 2 éve vagyunk együtt (tudom annyira nem sok idő :D).

Szerintem ez jobb mint a netes társkereső oldalak. Ott csak fenn vagy, hogy párt "találj" adatlap és kinézet alapján a metinben először a személyiségét ismered meg miközben jól érzitek magatokat függetlenül attól, hogy azon görcsölsz hogy vajon összejön e egy párkapcsolat

2012. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

jujj az de jó*-* akkor nem csak én vagyok így egyedül =)


és igen, nagyon igazad van! :D

köszi szépen *-* :)

2012. jan. 28. 13:15
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi itt a gyakorikerdesek.hu-n jöttünk össze a barátnőmmel.Már 8 hónapja.:)Mi is érdekes reakciót váltunk ki másokból,amint megkérdezik,hogy hol ismerkedtünk meg.A legtöbben elitélik a gyík-ot,és megvannak róla győzödve,hogy csak béna,csúnya,idióták járnak fel...ez nem így van.Imádom a gyík-et.:D
2012. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

értem =)

és igazából engem csak az emberek reakciója húz fel nagyon... meg az hogy azt mondják, hogy csak ovisok játszanak ilyen játékokkal, akik meg ott találnak párt, azok hülyék is... -.- már nagyon az agyamra mennek ...

2012. jan. 28. 14:34
 15/16 anonim válasza:
Mi a neved M2M-en?
2012. máj. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
utálom a metint :@@
2013. júl. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!