Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogy mondjam meg ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy mondjam meg ha nem tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon szeretne velem találkozni, de nekem nem igazán jön be. :S nem akarom megsérteni, így ha rám ír nem merek visszaírni, de így meg csak egy szemét vagyok... Nem tudom, hogy lehetne tálalni azt, hogy nem tetszik... :(
2012. jan. 28. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de nem vagy az esetem. Kb ennyi
2012. jan. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
"bocsi de most éppen mással randizom"
2012. jan. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Lényeg, h legyél őszinte. "Bocsi, de nem nézel ki elég jól" - ennyi elég.
2012. jan. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen mondd meg neki,h részedről NEM oké!!!Minél előbb annál jobb! Minden más ködös félrevezetés,nem írsz semmit stb.csak még jobban vonzani fogja szegény csávót:S
2012. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
khm.. most elmesélek egy történetet.. velem ugyanez volt. csak én találkoztam is vele, és november óta együtt vagyunk :) szerintem ne ítélj elsőre, majd ha találkoztatok, utána ráér megmondani neki, hogy most nem vagy kész egy kapcsolatra, vagy nem ilyen emberre vágysz. őszinteség. azt mindenki szereti.
2012. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy voltam már máskor teljesen őszinte, megmondtam neki, hogy nem igazán az esetem, próbáltam minél finomabban elmondani, azt hittem sikerült is nem megbántani annyira, erre meg már másnap hallottam vissza, hogy miket mondd a hátam mögött (ami hazugság volt).
2012. jan. 28. 13:40
 7/10 A kérdező kommentje:
már ismerjük egymást. Igaz nem vagyunk barátok, de azért már beszéltünk meg minden és tényleg nem tudnék vele lenni. A másik meg már h ő egy csomó mindent tud rólam mert kérdezget a hátam mögött a barátaimtól, meg ismerőseimtől.
2012. jan. 28. 13:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha magától jött volna rá, akiről meséltél, akkor meg még inkább elmondott volna mindennek, csak akkor némileg jogosan. Szal kevésbé rossz neki is, meg neked is, ha őszinte vagy.
2012. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ha hazugságokat mond a hátad mögött,az elég nagy baj,ez már elég indok,h ha más nem,ezért lekoptasd,és ezt a szemébe is mond,vagy legalább írd meg neki.


Na most elmondom neked,csak ,hogy megértsd a férfiakat, ez "megpróbáltam finoman elmagyarázni...bla bla bal" szart se ér!!!!! ezzel csak összezavartad!!!! ami mit jelent? azt biza,h mégjobban felkeltetted az érdeklődését...ha egyértelműen minden célozgatás nlkül megmondanád neki,h NEM!!! Venni fogja a lapot hidd el..

2012. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem. köszi mindenkinek a válaszát!
2012. jan. 28. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!