Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar (t) vmit a csaj?

Figyelt kérdés

Van 1 csaj 2 évvel idősebb nálam, egyszer eléggé furán kezdett viselkedni. Barátom bemutatta, olyan furin nézett rám, de nekem eszembe se jutott, h akar vmit, mert barátom azt mondta h a csaja. Késöbb a csaj azt mondta h nem, csk a barátja. Én is csak barátkoztam vele először. Nem találkoztunk. Megkérdeztem haveromtól a vezetéknevét, facebookon megtaláltam, megtudtam vele beszélni találkákat.

Néha furcsa volt, ugy viselkedett, mint aki utál, flegma, amikor telón beszéltünk ha hallottam a szüleit, akkor is ilyen volt. De legtöbbször aranyos volt, ha ketten voltunk, v ha senki nem volt a háttérben.

Egyszer emlékszem beszéltünk telón, és egyszerre állt el a lélegzetünk, hallani és érezni is lehetett, aztán elfojtott hangon elköszöntem tőle, és ő is ugyanúgy.

Amikor megöleltem, olyan jó meleg lett hirtelen, pedig alapból megfagytam. Az ölelés nála 1 külön téma, mivel elég nyomulós, sok fiút ölelgetett régebben, főleg nyáriszünet után. Feltételezem azért, mert ritkábban találkozott nyáron sráccal, ilyenkor én is perverz vok. Mindketten nyomulósak vagyunk, de az a durva, h én közbe félénk is vagyok, tehát nálam ez egy ilyen rejtett dolog, amit ki kell hozni belőlem. Ő kihozta, meg akartam ölelni, de elfutott, és nem engedett a közelébe, csak nevetett és mondta h menj innen meg ilyenek, ami már önmagában is kétértelmű. A barátom aki bemutatta rágyújtott, én kérdeztem tőle:

-Te cigizel?

-Nem. És te?

-Én sem.

-De jó van 1 közös dolgunk!

Nagyon aranyos volt. Sokat féltékenykedtem rá, egyszer láttam ahogy megölelt vki mást. A kép beleégett az agyamba, a mai napig meg tudom mondani, h melyik levél hol van a bokron, ami elött álltak. Este is erre a képre gondoltam, nem bírtam aludni. Aztán rájöttem h azért néz rám olyan huncutul, mert féltékennyé akar tenni.

Éreztettem vele, h ne tegye, mert fáj. Nem tetszett neki.

Én sokszor vártam rá a hidegben, egyszer föl is fázott a vesém és bele is betegedtem. Szinte semmit se akartam tőle, egyszer még puszit is adott, nekem ez bőven elég volt, de szerintem bármire rá tudott volna venni.

Lett egy pasija, felhívtam és gratuláltam. Reggel meg jönnek a barátnői és olyanokat mondanak nekem h "úgyis szakítani fog vele" meg megkérezte az egyik h "megvárom-e őt?" Most akkor mi van? 14/F


2012. jan. 28. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őt vagy a barátnőit ! Hogy bejössz e neki mert a leírtak alapjából neked nagyon kéne . Ha a csajnak is tetszel gy is téged választ !
2012. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sőt a viselkedése alapján nagyon oda van érted :)!
2012. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kőszi :)
2012. jan. 28. 15:47
 4/10 anonim ***** válasza:
egy próbálkozást tényleg megért hisz olyan rövid az élet :) !
2012. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
egy hete pénteken felhívtam és megmondtam neki h szeretnék elég érett lenni 1 komolyabb dologhoz, de ehez nekem idő kell, erre nem szólt semmit, mintha senki se lett volna vonalban, sztem eltartotta magától, és késöbb azt hittem letette, aztán akkor nyomta ki
2012. jan. 28. 16:00
 6/10 A kérdező kommentje:
de pasija van kajak csókolóznak meg mittudomén sztem én csesztem el korábban valamit nagyon :/ és most már fújhatom :'(
2012. jan. 28. 16:02
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolom ő is14 éves. És sok fiút öltelgetett?? Az egyik osztálytársam is szokta ölelgetni afiúkat,hát ő egy igazi qrva.

Szerintem csak bolondít téged.

2012. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ő 16
2012. jan. 28. 16:53
 9/10 A kérdező kommentje:
am már nem csk régebben
2012. jan. 28. 16:54
 10/10 A kérdező kommentje:
am meg csk azokat szokták qrvázni akik kedvesebbek, sztem azok se kák, csak nem vigyáznak eléggé magukra, vagy nyitottak mások felé
2012. jan. 28. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!