Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek jól áll ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek jól áll ez a ruha?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 28. 17:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

befogsz izzadni a bőrdzsekibe,szal azt majd vedd le


am jó az összeállítás.

2012. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%
dugnálak
2012. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%
A ruha jó, de te szánalmasan vagy.
2012. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Miért vagyok szánalmas?
2012. jan. 28. 17:48
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A piros nem megy a rózsaszínhez,sose ment.A piros bőrdzseki évszázadok óta kiment a divatból,vegyél barnát vagy feketét és normálisat,ne a turkálóból.A rózsaszín top szörnyű,ki van nyúlva,iszonyatosan nagy rád és előnytelen,nem utolsó sorban pedig közönséges,a dekoltázsod ízléses felfedésére ezernyi más mód van.És bocsi de nekem a nyakláncos se jön be.Valami apró ezüst medál,vagy kristály jól állna,de ez szerintem béna.Összességében jó csaj lennél,szép az arcod,jó az alakod,de pont a stílusoddal rontod el az egészet.
2012. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
*nyakláncod,és bár nem sokat látni a táskádból,de ez is elég hozzá hogy elmondjam,gáz.
2012. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 GomalFace ***** válasza:

Jaaaaa, hogy a képen a kérdező van...

Már azt hittem, hogy én vagyok.

Huhh *homloktörlés*

2012. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen külsővel szerintem teljesen mindegy mit veszel fel úgy is jól fogsz benne kinézni.
2012. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Szep melleid vannak es karcsu alakod. Ezert az lenne az elonyos ha azt hangsulyoznad ki amid van.

Fekete nadragnak nem jo mert sankit es te ott eleg vekonyka vagy ahogy latom, feher jobban menne.

A piros dzseki meg telleg elegge fos. A rozsaszinnel meg nincsen baj csak ne essen annyira ki a csicsed, de nekem tetszik igy is :D

2012. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
jó a ruha Melinda! Kicsit sarah michelle gellar-os. jó csaj vagy, jól áll! bár el tudnálak képzelni szebb darabban is.
2012. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!