Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hat nekem a Dragon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hat nekem a Dragon Power?

Figyelt kérdés
A simát szedtem, edidg kétszer, egyszer éhgyomorra, egyszer kaja után, de egyszer se hatott semmit. Vegyek be egyszerre kettöt? 18 éves sportoló vagyok.
2012. jan. 29. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
egész pontosan mi is az a dragon power??
2012. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
csak azért kérdezem mert 18 éves sportolónak szerelem,szex témában semmilyen szereket nem kell szednie.
2012. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy vágyfokozó szer, amitől elvileg tovább bírod az ágyba, és sokat áll tőle a péniszed.
2012. jan. 29. 13:30
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
sejtettem ezért írtam hogy nincs szükséged rá. lehet hogy placebo az egész. ha 18 évesen szerekkel szexelsz 35 évesen sehogy se fogsz tudni. ha nem kemény a fszod 18 évesen menjél orvoshoz de tényleg. ha pedig sokáig akarod bírni az gyakorlás és akaraterő kérdése.
2012. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

miért hiszed azt hogy természetesen nem elég a tested hogy kielégítsed azt a lányt? nemtudom milyen sportoló vagy de ez a rossz hozzáállás. ezt is meg lehet tanulni. akarni kell iigyekezni gyakorolni és ha probléma van elmenni valakihez aki ért hozzá(orvos).


megint én

2012. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pontos válaszokat. Megint csak okoskodás és kioktatás normális válaszok helyett. Ezért tart itt ez az oldal ahol.
2012. jan. 29. 14:55
 7/10 anonim ***** válasza:
ez egy ilyen oldal amikor felteszed a kérdésed figyelmeztet hogy nem szakértők fognak válaszolni hanem nálad csk kicsivel okosabb emberek. de tudodmit szedjed azt a faszos dragon powert nem hiszed el hogy impotens leszel tőle 35 éves korodra próbáld ki nem érdekel. azért tartasz te magad ott ahol mert fogyatékos nem sportoló vagy hanem lószar. tudodmit szedjél kétszer annyit akkor talán hatni fog. kérdezz már meg egy kibszott orvost ha nekem nem hiszel!! mi olyan meglepő azon hogy 18 évesen működnie kell a fszodnak rendesen szerek nélkül is???
2012. jan. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem hatott.
2012. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt már nem is nagyon forgalmazzák, helyette lett a Dragon Power Plusz, ami már jobb.
2012. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
És mi a helyzet a Blue Dragon Powerrel? Arról mit lehet tudni?
2012. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!