Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy sztriptíz előadásba mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sztriptíz előadásba mi fér bele?

Figyelt kérdés
Mi az ami még megengedett és mi az ami már túl sok?A csókolózás is bele tartozik még a munkakörébe a táncosoknak?
2012. jan. 29. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez csak attól függ, mennyit szánsz rá.
2012. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A csókolózás semmiképp. Szerintem még a tapizás sem.
2012. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, a pénztől is függ.
2012. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tevetke ***** válasza:
Látom rátaláltál a karrier szakmára...
2012. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem én akarok sztriptízelni,eszembe sem jutna ilyen.Nem rég volt részem egy ilyen előadásban és kíváncsi vagyok hogy mi az ami ilyenkor szokott lenni,összehasonlításképp:)
2012. jan. 29. 20:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Nő vagy vagy férfi?
2012. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A sztriptíz a látványról szól és nem a szexről. Tehát se csók, se tapi nincs benne, max a dörgölőzés, de azt is csak a csaj csinálhatja!
2012. jan. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Óó,igen!?:O Ez érdekes...

nő vagyok:)

2012. jan. 30. 16:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy te vagy az a nő, akit felhívnak a színpadra és leültetnek a székre. A chippendale srác körülötted táncol a tőle telhető legerotikusabban, de te nem érhetsz hozzá. Ő megsimogathat, de csak akkor ha te is akarod, tovább nem mehettek, tehát pl. csók kizárva. Ez van a színvonalasabb sztriptízbárokban. Kisebb lebujokban lehet, hogy szabadabbak a szabályok, illetve házhoz rendelésnél minden attól függ, hogy hogy egyeztek meg. :)
2013. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!