Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha oda megy hozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha oda megy hozzátok az utcán vagy buszon 1 fiú és beszélgetni próbálna veletek de nagyon zavarba van olyankor mit csináltok?

Figyelt kérdés
Elkülditek kiröhögitek kigúnyoljátok vagy meg próbáltok vele beszélgetni
2012. jan. 29. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
megkérdezném tőle, hogy: most akkor mivan?? -.-
2012. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha már odamentél hozzá akkor nem vagy annyira zavarban, hogy ne tudj vele beszélgetni szerintem. Egyébként sok esetben ők jobban zavarban lesznek egy ilyen helyzetben és sokan köpni nyelni nem tudnak. Tapasztalat. Szóval lényegében neked kell dolgoznod egy ilyen spontán szituban.
2012. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hozzám egyszer odajött egy gyerek, gondolom hebegtem-habogtam végül szerintem elküldhettem, pedig nem volt célom :D
2012. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Gondolom hülyén néznek Rád, és finoman elküldenek, vagy leráznak vagy odébb állnak.:D De ha nem így van, akkor elnézést a hölgyektől:)
2012. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha bejössz nekik nem küldneek el, de ha nem jössz be nekik akkor készülj a legrosszabbakra...
2012. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha bejön a gyerek és szimpatikus, sokat mosolygok rá, meg próbálom oldani a feszültséget, ha látom, hogy ideges, pedig nincs mire, mert nem eszek embert:) 20l
2012. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

"Elkülditek kiröhögitek kigúnyoljátok" ???

Én először is pofán basznám majd a leírt sorrendben

2012. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, most ha odaáll mellém, feltesz mondjuk egy kérdést, aztán ennyi, nem folytatja, mert zavarban van, én nem igazán törném magam, most figyelj, ő döntött úgy, hogy beszélni akar velem, ha ezt nem teszi, akkor tárgytalan...

Egyébként semmit nem tennék, amit mond arra reagálok és kész, akár zavarban van valaki, akár nem.

2012. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kegyetlenek ezek a Nők...:( :DD
2012. jan. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, hanem h külsőre bejössz-e nekik.
2012. jan. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!