Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nektek sem azt jelenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nektek sem azt jelenti lányok, hogy ha egy fiú értlemes akkor diplomája van?

Figyelt kérdés
Mert nálam nem egyenlő az értelem azzal, ha egy fiú vagy lány ötös matekból, angolból, jogból stb-ből. Hanem hogy bármiről lehessen vele beszélgetni. De sajnos azt látom, hogy sok lánynak elég csak az ha egy fiú jól néz ki, elvégzett bukdácsolva egy fősulit és él bele a világba. Szakmunkásokra sokszor rá sem néznek a mai lányok, pedig sok közöttük az intelligens, sokszor több mint a diplomások között. De a lányok jó része úgy néz rájuk mint valami fertőzésre, nem értem miért ilyen kegyetlenek sokan a lányok.
2012. jan. 30. 16:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki végzettség alapján választ párt, az olyan is...
2012. jan. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%

Mert a lányok szemében:


Diplomás fiú= jó kereső munka, azaz dől a lé=csajnak nem kell melóznia=fordász,ruha..stb megvásárlás!

2012. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom szakmunkás érettségivel. Semmi pénzért nem hagynám el őt, 9 éve vagyunk együtt. Bármiről beszélgethetek vele, mivel értelmes.


28/n

2012. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Amit leírsz igaz, de az előítélet az egy létező dolog. Ez egy illúzió, amit a másikról elképzelsz, amikor meghallod, hogy ő mit csinál. Valójában ezen túl kéne lendülni. Van h megy van h nem.
2012. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mert ránézésre a szakmunkások csórók nekik tehát már meg sem nézik munkaruhában és lenézik őket. De ha divatos cuccokban jársz akkor már egyből feltűnsz nekik mint a csillogás. Tudják hogy ott pénz van és nem a diploma számít hanem a pénz. Ha van pénzed nem foglalkoznak ezzel hidd el, tapasztalat. Egyik nő sem szeretné ha lenéznék az miatt mert egy szakmunkás barátja van.... Viszont ha egy menő autóból kiszáll és egy elegáns pasival az oldalán szerintem 10-10 nő azt választaná de ez egyértelmű. És azt gondolják ha okos és diplomája van akkor sikeres és biztosan van pénze.
2012. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28/n, neked van diplomád??
2012. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem van, biológia-kémia szakos tanár vagyok. Nem velem van a gond, hanem az olyan lányokkal akik más ismerőseimet lenézik(nem engem), hogy nincs papírja és egy koszos építőembernek nézik, tele vannak előítéletekkel.
2012. jan. 30. 16:30
 8/17 anonim ***** válasza:

Csak ne induljon el megint a diplomás-kontra szakmunkás vita, mert már a tököm ki van vele.


Egyébként meg maga a papír nem számít neki, hanem a vele járó dolgok. Tehát pénz, presztízs, munkakör, stb. Ez pedig jöhet mindkettővel.

2012. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja, pont ezt akartam mondani, hogy ez már a százhuszadik ilyen vita lesz. Popcorn bekészítve.
2012. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Normálisvagy? ***** válasza:
100%

Pfuuu, de nem szeretem az olyat, ha egy papír alapján ítélik meg az embert!

Nálam ez nem mérvadó, hogy diplomás-e vagy sem!

Van, hogy jobban eltudok beszélgetni egy szakmunkás végzettségűvel, mint egy diplomással, akinek minden második szavából süt a lenézés...

Aki a diplomát nézi meg is érdemli...

2012. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!