Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat? Fél vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Fél vagy csak hülyít engem?

Figyelt kérdés

Másfél éve megismerkedtem egy lánnyal, eleinte nem is szóltunk egymáshoz,de később egyre közelebb került hozzám. Nagyon megszerettem,sőt beleszerettem. Nem volt velem még soha ilyen, hogy így érezzek egy lány iránt, de most ezt érzem. Egyébként nem érdekelnek a lányok csak Ő. Elmondtam neki, hogy mit érzek, de azt mondta, hogy nem zavarja, sőt utána is ugyanúgy ölelgetett és puszit adott. Ha azt mondtam neki, hogy szeretem, azt válaszolta, hogy én is szeretlek. Annyira összezavar. Teljesen bele vagyok zúgva.

L/21


2012. jan. 31. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
lezbik vagytok ? :)
2012. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondtad még konkrétabban is h pl kinyalnám a p*nád ?
2012. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem volt köztünk semmi olyan. És nem érzem magam annak, mert egyébként nem érdekelnek úgy a lányok. Csak a reakcióit nem tudom hová tenni.
2012. jan. 31. 13:01
 4/8 anonim ***** válasza:

itt most neked kell udvarolnod hisz nem fiu hanem lány ,lehet ,hogy várja a lépésed :)

még egy ilyet lezbiknek segitek :)

2012. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csókold meg, abból minden kiderül szerintem. Vagy így lesz vagy úgy de legalább nem rágódsz tovább ezen.
2012. jan. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
friends zone :D:D:D:D:D
2012. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mégse esett le neki, hogy te nem úgy szereted, hanem szerelemből. Amikor legközelebb elkezd ölelgetni és puszilgatni, csókold szájon! Majd abból megérti. :)
2012. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként nagyon is tudja, hogy én úgy szeretem ezért fura nekem ez az egész.
2012. jan. 31. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!