Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire lehet ebből következtetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire lehet ebből következtetni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival aki elvált, de egy lakásban és a volt feleségével és a gyerekeikkel. Elmondása szerint évek óta nincs közöttük semmi.

Viszont ha én hívom telefonon mikor otthon van akkor úgy beszél, mintha titkolnia kellene, hogy nővel beszél. Nem egyszerű a helyzetünk és hosszú is lenne, de nálam ez azt jelenti, hogy mégis van ki előtt titkolóznia.


2012. jan. 31. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvált és még sem költözött el. Hm. Szerintem téged átvernek.
2012. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy elváltak. Sok olyan van akik együtt "élnek" tovább egy lakásban, házban. Nem is ez zavar. Csak ha nincs ki előtt titkolóznia akkor miért nem beszélhet úgy velem telefonon, mintha egy nő hívja. Ezt nem értem.

Kétlem, hogy a gyerekek miatt mert már ők is nagyok, megértik ha más nőkkel találkozik.

2012. jan. 31. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül titkolózás, hanem inkább bizarr helyzet. Fordítsd meg a szitut. Te simán beszélnél az exférjed előtt az új barátoddal?


Amikor vége lett a házasságomnak, mi is együtt éltünk még egy darabig. A férjemnek is volt barátnője már és nekem is volt barátom. Tudta ezt ő is és én is. Nem volt ebből semmi gond, de mégsem beszéltünk egymás előtt az "újjal".


Legyél türelmes. Örülj neki h felveszi egyáltalán a telefont :)

2012. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!