Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mivel lehet benneteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mivel lehet benneteket levenni a lábatokról? (Nem a szexre gondolok)

Figyelt kérdés
Arra gondolok, ha tetszik nektek egy nő. Találkoztok,1-2alkalommal csókolóztok. Mi az amivel el lehet érni, hogy ne csak úgy gondoljatok a nőre, hogy pár alkalommal jó lesz szexelni vele és kész. Mik azok a dolgok amik miatt beleszerettek egy nőbe?
2012. jan. 31. 16:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A szexig még nem jutottunk... Még nem volt rá alkalom. Régóta ismerjük egymást, így elég sokat tudunk egymásról. Én szerelmes vagyok belé, de nem akarom letámadni sem ezzel.
2012. jan. 31. 16:56
 12/18 anonim ***** válasza:

Kifejezi, hogy árdeklődik irántam. Pl. ír SMS-t, hogy jó reggelt, hogy vagy stb. Érzem rajta, hogy kedvel/szeret/érdeklem őt.


Persze pusztán ettől nem szeret beléd senki, de jól esik egy férfinak is, ha látja, hogy érdekli a nőt és nem csak fordítva...

2012. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
A dolog nem ilyen egyszerű-egyéb okok miatt! De tegyük fel, hogy a férfi nem ír sms-t azért még örül, ha a nőtöl kap?
2012. jan. 31. 17:03
 14/18 anonim ***** válasza:
Csinál nekem madártejet
2012. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát, ha kéreti magát. Szóval ez a huza-vona egy ideig jól beválik, csak ne essen túlzásokba, mert akkor visszájára fordul az egész és hoppon marad.

Ez például, hogy találkozgattok és már egyből puszi puszi.. Hát én sem gondolnék sokkal többre ettől. Ilyen könnyen megkaptam akkor más is ilyen könnyen elfordíthatja a fejecskéjét aztán akkor mi lesz? Rossz kedvem.

2012. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk már gyerekek szóval az ilyen-olyan célozgatások már nem jönnek be. Felnőtt emberek vagyunk, ha meg akarjuk csókolni egymást akkor megtesszük és nem köntörfalazunk.
2012. jan. 31. 17:30
 17/18 anonim ***** válasza:
Engem csak azzal tudnál levenni a lábamról, ha azt érezném, hogy magadat adod. Akkor bízni tudnék benned, és ha megismertelek, akkor dőlne el, hogy beléd szeretnék-e. A praktikákat felejtsd el, mert hosszú távon könnyen visszaüthet.
2012. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Hozol egy aknavetőt...

Na de komolyra forditva... Legyen intelligens, szép, ne legyen plázak**va normális öltözködés, vicces, kedves átlagos alak(ne legyen kövér de ne is legyen anorexiás), és ami nálam főnyeremény: barna, enyhén göndör haaaaj waah :3

2013. aug. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!