Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem az a problemam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem az a problemam hogy tobnek nezek ki mind ahany eves vagyok, ezel aszt akarom mondani hogy lene egy csomo jo csaj akivel oszejohetnek, de mindig mikor megtudjak hogy igazabol hany eves vagyok, akkor mar nm kellek mit csinalhatok ez ellen?

Figyelt kérdés
Lenyeg hogy en most 14 eves vagyok es telleg nem tudom mit csinaljak mar ezzel kapcsolatban.Mar anyira idegesit hogy annyi jocsaj eluszot emiat. Nem tudom mar mit csinalhatnek ezzel kapcsolatosan. Mert ugye manapsag az ugyvan hogy ha egy csaj jar egy nalla kiseb taggal akor az szegyen a csajnak ...de ha foditva van akkor "dicsoseg" a csajnak. Segitsetek lecives mit tudnek csinalni???
2012. jan. 31. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
na ennek fuss neki mégegyszer
2012. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hihi, 14 évesen ez vicces. Én 21 évesen szenvedek hasonlóban: nincs helyes kölyökképem, amilyen a lányok nagyrészének kell, így nem kellek. :D
2012. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
fogadok lakatoséktól van
2012. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tanulj meg helyesen írni.
2012. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát én sem jönnék össze 14 évessel, még ha annyi lennék sem.. /L

Egyébként nem arról lenne szó, hogy szégyen. Gondolom tartanak attól, hogy nem vagy elég érett egy kapcsolathoz.

2012. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
az írásod helyessége viszont felér egy 5 évesével, aki csak vaktában nyomkodja a billentyűt;)
2012. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 nielindi ***** válasza:
Téged minek taníttatnak anyádék?!?! felesleges pénzkidobás az iskoláztatásod!!
2012. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést.... Akkor ezek szerint neked olyan bajuszod van mint sztálinnak? És ha meg mondod hogy csak 14 éves vagy el vész sztálin bajszának a varázsa?
2012. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hazudj a korodról. Hülyén hangzik de most na :D
2012. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a korod, hanem a műveltséged miatt nem akarnak összejönni veled...
2012. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!