Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik nekem egy fiú....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem egy fiú. De két évvel idősebb nálam. Az unakatesóm egyik legjobb barátja. A nyarat együtt töltöm vele és az unokatestvéremmel a nagyszüleim nyaralóján. Nem tudom, hogy el merjem-e mondani neki. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem már vagy 2 éve... És egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből.... miért van ez??
2012. jan. 31. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
miért? mert belezúgtál
2012. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ne mond meg neki, csak kérdezz rá, hogy mi lenne ha bejönne neked az ő haverja. Öcsém, a nők mindenhez olyan agyafúrtak, de bezzeg a kapcsolatkohoz...
2012. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pont ugyan ebben a helyzetben voltam. Csak kiderült róla hogy egy köcsög, aki csak kihasználja a lányokat, és lemondtam róla...de ha most ide állna elém és szerelmet vallana nem tudom h mit tennék >.< Szerintem az utolsó napokban próbáld vele valahogy közölni. Tisztázzátok egymás között az érzéseiteket egymás iránt. és ha visszautasít akkor ne fuss többé utána.
2012. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a legjobb barátnőmnek is ő tetszett, de már lemondott róla. Én viszont képtelen vagyok rá annak ellenére is, hogy sokan mondják azt, hogy ő egy bunkó...(stb..) De én ismerem és tudom, hogy ez nem igaz.
2012. jan. 31. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

ha sokan mondják, hogy bunkó, akkor biztos az is.


Persze te tudod, hogy nem az.

Aztán amikor meg kiderül, hogy mégis, akkor majd azoknak rinyálsz, akiknek soha semi nem jön össze, mert a nőknek a bunkók kellenek.

2012. nov. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó:te is az vagy ;) Am mi lett? :)
2013. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
hát itt az idő 2 év után hogy megmond neki hogy bejösz neki
2015. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia,

elárulod 5 év elteltével, h. mi lett?

2017. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!