Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek még most is így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek még most is így? Pedig a döntésemen most sem változtatnék.

Figyelt kérdés

A történet,lehet,hogy bonyolult.


18 éves vagyok.2 éve van barátnőm.

1 évvel ezelőtt a pártkapcsolatunk kisiklott,fél évig hülyének nézett,flörtölgetett jobbra,balra.

Hétről-hétre,hónapról-hónapra vártam,hogy újra a régi önmaga legyen.Ő valamilyen szinten már már észre sem vette,hogy amiket csinál(t) azt nem csinálhatja az aki kapcsolatban van 1 éve.1-2 barátnő,illetve 1 unokatestvére befolyása alatt volt teljes mértékben akik nagy k.rvák.


Lényegtelen ez a rész.


Fél év után az utolsó húzásánál szakítottam "végleg" sokadjára már nem is számoltam..


Viszont tényleg komolyan gondoltam.Egyrészt,aki mászott rá,és aki befolyásolta,velük akart menni 2 hétre külföldre nyaralni,és én ezt nem nyeltem volna be,a másik,hogy más fiút nevezett "szerelmének" beszélgetéseknél..


Nekem közben volt egy nagyon jó lánybarátom,aki végig ameddig ő hülyének nézett,mellettem volt,szó szerint tartotta bennem a lelket.


Keveset tudtunk találkozni,(heti 1szer),így inkább neten beszéltünk,de volt olyan nap amikor 7-12 órákat is .A történethez hozzátartozik,hogy ismertem 4 éve,és másfél éve volt akkor,hogy várt rám,hogy a barátnőmet otthagyom,mivel ő többet szeretett volna a barátságnál,de soha nem volt rossz indulat benne,soha nem próbált rávenni,hogy megcsaljam a barátnőm.

Amikor szakítottam a "fél év" után,akkor rá 1 hónappal összejöttem a barátommal.


Átgondolatlan lépés volt.Úgy éreztem,hogy megtudnám szeretni,talán szeretem is jobban mint barátot,emellett a szemem előtt lebegett,hogy mindig kiállt mellettem,és hogy mennyit várt rám,de lehet csak azért mentem bele mert féltem majd másfél év után újra egyedül lenni.Nem tudom.Nem rossz szándékból történt..Az 1 hónap alatt a volt barátnőm folyamatosan próbálkozott esküdözött,hogy megváltozik,ennek okán megszüntette a kapcsolatot azokkal a kik a kapcsolatunknak ártottak,nem ment el nyaralni stb.

Tényleg komolyan gondolta,és én tényleg szerettem még.


Amikor 5napja jártunk a legjobb barátommal,akkor azon a napon szégyenkezve szakítottam vele.Tudva,hogy összetöröm lelkileg,egy állat vagyok ha vissza megyek a volt barátnőmhöz,és,hogy azt bántom meg,nem túlzok aki egyedül mindig mellettem volt.Tudtam,hogy örökre elveszítem,még úgy is mintegy ismerőst.


Így eltelt fél év.Lassan 2 és fél éve vagyok együtt a barátnőmmel.


Nagyon hiányzik ez a lány.Nagyon ritka az a nap,amikor nem jut eszembe,ilyenkor több10 percig folyamatosan eszemben van.


Megvagyok zavarodva.Próbáltam gondolkozni,de nem tudom hogy van ez.Feltettem a kérdést magamnak,melyik lányt szeretem jobban de nem tudom.Egyiket inkább mint barát,a másikat pedig mint barátnő,de lehet mindkettőt mint egy barátnőt úgy.

Azon is gondolkoztam,hogyha lenne esélyem máshogy döntenék e,de akkor is így tettem volna.Viszont ha választanom kellene,hogy ki maradjon életben,(semmi más esély nincs),akkor azt a lányt választanám aki a barátom volt jóban rosszban.

Össze vagyok zavarodva.



Miért van ez?Már fél év eltelt,és nem tudom azt a lányt elfelejteni.Pedig ha lenne esélyem akkor sem döntenék máshogy.


Bocsánat ha kicsit zavaros.


2012. jan. 31. 19:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért,és hogyha valahol teljesen értelmetlen.Gyorsan írtam,és nem néztem át.
2012. jan. 31. 20:03
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
hosszú és még arra sem vetted a fáradságot, h átolvasd. akkor én meg arra nem veszem, h elolvassam és kibogarásszam belőle, h mit szeretnél megtudni.
2012. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra sem kellett volna,hogy hozzászólj.Köszi meg puszi.
2012. jan. 31. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet jól esett leírni, de mások nem tudják megoldani helyetted.
2012. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%

Ahelyett hogy itt nyomorékoskodtok , inkább adjatok normális választ , vagy más különben miért kell hozzászólni ?? Jól esik oltani a másik embert ?. Szánalom . -.- ||

Neked pedig csak annyit tudok mondani , hogyha annyira hiányzik , próbáld meg vele felvenni a kapcsolatot , keresd .!! Ha tényleg szeretett akkor nem felejtett el . :)

2012. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!