Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen? (lent)

Figyelt kérdés
Multkor olvastam itt hogy az 1-ik kis csajszi kérdezett hogy normális-e hogy 13 évesen masztürbál és sokan el küldték innen!! Miért külditek el őt?? 13 évesen kezdi felfedezni a testét és érzni hogy mi magának a jó és segitséget akart kérni tapasztaltabbaktól!!! Nem értem miért kell le ribancozni meg el küldeni hogy nincs még 18 éves és takarodjon innen!! Miért nem lehet 1 ilyen kérdést fel tenni 13-14 évesen?? nekik ezt megkérdezni ciki!!!
2012. jan. 31. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, ezerszer jobb, mintha szexuális viszonyt akarna létesíteni valakivel (ami ráadásul nem is megengedett)... én pl sosem szólom le az ilyeneket, de egy fecske nem csinál nyarat. :S
2012. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

ezt nagyon adom (Y)

ha máshol nem merik megkérdezni akkor legalább itt ne piszkálja őket mindenki.

2012. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek veletek, engem sem zavar, de a legtöbb "13 éves lány" az esetek 90%-ában vagy 12 éves kisfiúk, akik az ezekre adott válaszokon élvezkednek, vagy 35 éves szőröstenyerű pacákok :D
2012. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
"Ezen élvezkedik" ez van ő dolga!! megmondjuk hogy kérdezte 1 kiscsajszi hogy 15 évesen el veszítheti-e a szüzességét és el küldték azzal a válasszal hogy ribanc vagy!! szerintem nem az csak 1 nagymenő gyerek csaja volt ő és tanácstalan :S
2012. jan. 31. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:
13 14 évesen mással kéne foglalkoznia.ha csinálni nem ciki kérdezzen anyától,apjától ,testvértől az se legyen ciki.másrészt 18 éven felüli oldal és ha tényleg segítséget akarnak kérni ne cm rekkel jöjjenek meg hogy csinálja ,és ez egy nap minimum 10 szer le írják.ha érdekli nézzen vissza egy napot úgyis ott lesz.
2012. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A 3. eset! Kiscsávó 13 évesen megkérdezi hogy ennyi idősen elég-e neki hogy 12cm hosszú a pénisze! 1 helyesírási hiba volt benne és irták válasznak hogy menny el nyelvtan tanárhoz!! miért nem lehet neki rendesen válaszolni??

Abba nem gondoltok bele hogy lehet hogy ő nevelőszülőknél van és ciki neki ilyen-ről kérdezni és itt teszi fel a kérdését??

2012. jan. 31. 21:29
 7/9 A kérdező kommentje:
Mással is foglalkozik hidd le!!! de 13 évesen kezd rá jönni hogy mi neki a jóó!!! ne hogy valaki le tagadja hogy 10 évesen is már valaki huzogatta a farkán a bőrt érezte hogy jó volt és csinálta tovább!!! Nem igy van??? ugyan ilyen 1 lány is csak ő másmilyen!!! pl tusolás közben mossa a punciát és érzi a vizsugarat hogy jó!! és ő még nem tudja hogy mit csinál!!!
2012. jan. 31. 21:33
 8/9 anonim ***** válasza:
ezt most olvastad ?h 13 éves.....vagy te vagy az a 13 éves mert kezd nagyon úgy tünni
2012. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
19 éves Fiú vagyok!!! de ez engem idegesít
2012. febr. 1. 13:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!