Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy felszáltat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy felszáltatok villamosra ééés?

Figyelt kérdés
tömeg nyomor volt és pont egy jó csaj a farkadhoz nyomta a seggét temeg megbökted és hátra fordulva meglepődött :'DDD??én ugy elpirultam jézuus :D
2012. febr. 2. 00:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ragaszd a combodhoz...:D

Hát még mindig csak női szemmel tudom elemezni a helyzetet, és megértem, hogy nem szándékos volt, de próbáld magad a csaj helyébe képzelni..:D Meglepődhetett. De valószínűleg úgyse fogtok többé találkozni, szóval nem is gáz.

2012. febr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
hát ő remélem mert minden reggel ugyanazzal a villamossal megy csak mostmár a közepén szál fel nem a végén mert ott mindig kisseb a hely x'DDD:D
2012. febr. 2. 00:39
 13/18 anonim válasza:

"ragaszd a combodhoz"


Erröl nekem az ugrott be hogy jól seggbe rúnád a csajt ha ezt tennéd...:D


Tényleg nem olyan könnyű kontrollálni, tesiórán pl mikor futnk a csajok szerintetek miért csak mögöttük futok??:D

2012. febr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
áá este van már.Rúgnád nem rúnád xD
2012. febr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
hát amikor oszt társam tesi órán hanyatt feküdt mert vmi ilyesmi volt a feladat hogy feküdj hanyatt és onnan felálásbol sprintelj azmeg lefeküdt és felált hát nagyon fakadtam :DD de ilyenkor mértnem tudják eldugni ugy értem iskolába nekem is ha tömegközelekedésen feláll vagy akármi beállok a sarokba mint egy hülye vagy nem tom xddd
2012. febr. 2. 00:55
 16/18 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, Kérdező, hogy szerencséd van, hogy nem egy temperamentumosabb csajba botlottál bele, mert ez a történet végződhetett volna egy pofonnal is, na akkor égtél volna csak igazán!
2012. febr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A Harcosok klubjabol jutott eszembe az a jelenet, amikor Tyler Durden ki akar szallni a repulon, szuk a folyoso es ott all a stewardess, aki mellett el kell mennie es elotte megkerdezi, hogy "vajon amikor elmegyunk valaki mellett, a seggunket, vagy a farkunkat illik odatartani?!" (nem pontos az idezet).:)


Hogy a kerdesre valaszoljak: nem tortent meg ilyen velem soha. Ha keves a hely es sokan vagyunk es valaki veszesen kozel kerul hozzam, igyekszem elfordulni, vagy valahogy kicsit tobb teret nyerni es nem hozzaerni, ugyanis mindenkinek van egy intim zonaja, amin belul nem illik kerulni, mert nagyon zavaro. A lanynak is zavaro lenne es nekem is.

2012. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Tudom csak telleg annyiN vagyunk hogy sehova foleg fordulni mivel fal volt mogottem :D
2012. febr. 2. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!