Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a fiúktól kérdezem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a fiúktól kérdezem! (15-16évesektől) ti bevallanátok egy csajnak ha tetszik nektek? és ha igen akkor mit csinálnátok hogy megkapjátok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hát ha már bevallom, akkor valószínűleg reagál rá valamit, ha egyértelműen elutasít, akkor hagynám, ha meg adna jelet rá, hogy én is bejövök neki, akkor elkezdenék neki udvarolgatni!
2012. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én megmondanám neki csak ő nem beszél magyarul... :(
2012. febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bármit megtennék érte, csak az a baj, hogy már visszautasított legalább 3-szor :'(
2012. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Egy sötét szobában gyertyafény mellett nézegetem a fényképeit és közbe tequilát iszok és sírok. És van egy szekrényem is amiben csak az ő képei vannak meg a napi tevékenységei összeírva.
2012. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

az utolsó kommenten nagyot nevettem XD

és ha meg tudnátok hogy tetszetek egy lánynak akkor mit csinálnátok?

2012. febr. 2. 15:11
 6/9 anonim válasza:
100%
Énis ilyesmi helyzetben vagyok. De próbálok minél jobban tudni az ő nyelvén és szépen beszélgetésbe kezdtem vele. Majd ha már ő ír rád pár beszélgetésután, vezesd rá, hogy egyébként kár hogy nem magyar, de neked ennek ellenére is nagyonbejön. Remélem tudtam segíteni. :)
2012. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen=))))

Én már 1-2x ráírtam, és megtudta hogy nekem is tetszik de nem tudom hogy most mit csinàljak mert ő nem szokott rám írni(de haverom mondta hogy jófejnek tart csak még nem ismer) =S

2012. febr. 6. 09:27
 8/9 anonim válasza:
inkább kuss!!!:) ha tetszik moccanj rá:P
2012. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szájába a krumplit!
2012. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!