Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van párod, és annak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van párod, és annak is van, aki tetszik neked, és te is tetszel neki, mit tennél?

Figyelt kérdés

Tudom, csúnya dolog másra gondolni, miközben van barátom, próbáltam mindenhogy küzdeni ellene, volt hogy kis időre elfelejtettem, de aztán újra rámtör az érzés. Pedig nem is igazán ismerem ezt a másik férfit, de az a néhány találkozás (egyáltalán nem randi vagy ilyesmi, semmi nem volt soha, akkor még nem is volt nyílt a dolog, hogy tetszünk egymásnak)... ez is elég volt ahhoz, hogy ne menjen ki a fejemből. Ez már három hónapja volt, és most már nem vagyok benne biztos, hogy ki bírom verni a fejemből.

És a srác ugyanebben a helyzetben van, sokszor keres, és elég sokat beszélt arról, hogy mit érez, de semmiképp nem akar így titokban bármit is csinálni, mint ahogy én se vele. De tudom, ő is ugyanígy gyötrődik, mint én.

Ti mit tennétek? Tudom, azt fogjátok írni, hogy szakítsak egyből, milyen szemét vagyok, a srác úgy szintén ... de aki már volt ilyen helyzetben, talán megérti, hogy egy kis fellángolásért nem dob el az ember egy több éves kapcsolatot. Csak sajnos félek, nem csak fellángolás mégse.

Ja és a megcsalás semmilyen formája szóba se jöhet természetesen.


2012. febr. 2. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
itt kell elgondolkodni azon, hogy "MIÉRT IS SZERETED TE A PÁRODAT ÉS MENNYIRE"
2012. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak a kérdést olvastam el, a ponyva regényt nem.


1. Elfelejted a srácot.

2. Szakítasz a mostani barátoddal, és össze jössz a másikal.


3. Mocskos rib*nc leszel, és megcsalod a párod.


+.-at nem ajánlanám.

2012. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy már jártam, hogy fellángolás motivált a szakításra egy több éves kapcsolat után. Nem lett belőle semmi, de a szakítást se bántam meg. Egyszerűen azért, mert a fellángolás, ha másra nem, arra rávilágított, hogy nem megy jól a kapcsolatunk, és hiába erőszakolom bárhogy is, nem fog megjavulni, és amúgy is vége lett volna.

Ha úgy érzed, hogy a kapcsolatod már nem lesz jobb, akármit is teszel, akkor mindegy, hogy elhagyod-e valakiért a barátod, vagy sem, előbb-utóbb vége lesz. De ha csak az újdonság érzet hiányzik, akkor a barátoddal próbálj erről beszélni, és hanyagolni az új ipsét.

Te tudod, hogy melyik az esélyesebb.


De én nem szemetezlek le, szerintem minden emberrel megeshet az ilyesmi. Viszont azt csak te érzed, hogy érdemes-e maradni a jelenlegi kapcsolatodban.

2012. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Neked kell érezned, hogy mit akarsz.. én egy lányért sem rugnék föl egy már meglévő kapcsolatot. Lehet hogy vele is jó lenne.. sőt, biztos, először izgalmas, újdonság stb, de egy ilyen fellángolás hamar kiég és tizedét nem éri egy tartós, szeretetre és megbecsülésre épülő kapcsolatnak. Ez az én véleményem, a döntés a tiéd, csak nehogy később megbánd..


16/F

2012. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából semmi bajom a kapcsolatommal, ezért is fura ez az egész...

Akkor lehet tényleg csak ennyi lenne, hogy valami újdonság kell?

De annyira rosszul érzem magam ettől, lelkiismeret furdalásom van, hogy ezt érzem, és nem múlik el :(

2012. febr. 2. 19:00
 6/6 anonim válasza:
velem is pontosan ugyan ez volt. a fiú mindig keresett én nem bántam az akkori barátommal megvoltunk de komolyan elgondolkoztam : elképzeltem ezzel a másik sráccal a járást és úgy éreztem ha eltudom képzelni és a fejemben a szavazó bizottság inkább mellette áll tulajdon képpen én nem is szeretem azt akivel most vagyok... így hát elhatároztam hogy végetvetek a dolognak: elmondtam az akkori páromnak hogy ne haragudjon de már nem érzek semmit nem tudom neki viszonozni amit ő ad és ne raboljuk egymás idejét. a szakítás megvolt a másik kapcsolatban is azóta is együtt vagyunk és még soha életemben nem voltam ilyen boldog és őt másért nem tudnám otthagyni :)))
2012. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!