Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy srác akibe belezúgtam , de az egyik barátnőm is, a barátnő nemtudja hogy nekem is tetszik a srác és nemis akarom hogy megtudja! jó ez így? Tippek a srác meghódítására?
2012. febr. 2. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
küldj felé jeleket hogy bejön neked és ha nem hülye kezdeményezni fog elvégre ez a mi dolgunk:D
2012. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Me Gusta vagyok ***** válasza:
Hódítsd meg gyorsan, vagy a barátnőd fogja :D
2012. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi, am új infó! : az egyik osztálytársam is bele van zúgva csak ő lebukott és a srácnak nem jött be.

am milyen figyelemfelhívást javasoltok?

2012. febr. 3. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mosolyogj rá, köszönj neki, próbálj vele beszélgetni és keressetek közös témákat. Gyerünk, hajrá ;)
2012. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!