Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jelent valamit?! (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelent valamit?! (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy csaj osztálytársam( nem dumáltam és nem is figyeltem rá soha, de nemrossz) aki folyton ha beszélgetek engem néz, és ha ránézek akkor lehajtja a szemét, vagy kicsit elmosolyodik. Amikor elnegyek mellete, mindig akar valamit mondani, de csak kinyitja a száját aztán becsukja:D Ez mit jelent? Közeledjek felé vagy sem? Ismerösökkel nemszoktam "csajozni", de ez most kivétellehet. Csak nemtudom hogy mit akar:$
2012. febr. 2. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

"Lehajtja a szemét":DDDDDDDDD

Bocsi, de ezen nagyon jót nevettem:D

Szerintem próbáld meg, nem sokat veszíthetsz:)

2012. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
valószínű bejössz neki..
2012. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is bejössz neki
2012. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem dumáltatok soha és nem is figyeltél rá, akkor mitől az ismerősöd?
2012. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
okés:P köszee, csak az a gáz hogy az osztályban nemvok valami nagy "arc" és ink. màshol szoktam csajozni, nem az olyanok között akik már ismernek.: /
2012. febr. 2. 23:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem is kell "nagy arc"-nak lenni ehhez. Csak légy természetes. Keresd a társaságát, beszélgessetek valamiről. Ha már van egyfajta bizalmas kapcsolat köztetek, akkor mondjuk átmehetsz hozzá mittudomén vírusirtót tenni a számítógépére, vagy elhívhatod filmezni. És majd kialakul.

De szerintem nem kéne azonnal letámadni, hogy héé kicsi lány bejössz nekem, nem járunk?

Majd írd meg, hogy mi alakulgat. Lehet priviben is.

Sok sikert!!

2012. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!