Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Komolyan ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Komolyan ennyire nem vonzanak titeket a sovány nők?

Figyelt kérdés

Mindenhol(!) azt olvasom, hogy az igazi férfiak a telt idomokat szeretik, csak a kutyák játszanak a csontokkal, stb stb...

Elég vékony vagyok, vagyis a lábaim szerintem pont jók meg a fenekem is, de a felső testem elég szar (vékony kezek, kis mell stb)

Tényleg ekkora gáz lenne? Kezdem elveszíteni az önbizalmam, pedig eddig tök örültem, hogy nincs rajtam felesleg...

Köszi a válaszokat :)


2012. febr. 3. 18:16
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/325 A kérdező kommentje:

hát még hátha válaszol más is a kérdésre :D

Amúgy van egy kérdésem ahol több mint 100 válasz jött, de azt hárman hoztuk össze (és az én hozzászólásom ugyebár nem is számít :D)

2012. febr. 3. 20:19
 72/325 A kérdező kommentje:
basszus bárcsak pár évvel korábban születtem volna :(
2012. febr. 3. 20:20
 73/325 anonim ***** válasza:

"ezek meg nem hogy előre nem engednek bevágnak elénk az ajtóba -.-"


De ez is:D Ennyire nem lehetnek már gyerekesek... Legalább már tudom miért néznek rám furán a lányok, ha magam elé engedem őket:P Nincsenek hozzászokva:D(sajnos)

2012. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/325 anonim ***** válasza:
Meg most esett le, hogy két 74%-os van:D
2012. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/325 A kérdező kommentje:
múltkor, mikor reggel mentem suliba, a bejárati ajtó becsukódott előttem (ugye aki bemegy mindig tartja a mögötte levőnek, de ugye előttem már egy ideje nem ment be senki) és egy kis hetedikes gyerek kb 10 métert sprintelt, hogy pont előttem kinyissa, olyan édes volt :) látszik hogy olyan kis rockerfajzat volt :D
2012. febr. 3. 20:23
 76/325 A kérdező kommentje:
szerintem volt olyan része a beszélgetésnek ahol talán 3 is xD
2012. febr. 3. 20:23
 77/325 anonim ***** válasza:

Vagy csak valamelyikünk tudathasadásban szenved. o.O

A rockerek ilyen kis illedelmesek manapság? Az én időmben az volt az elit-stílus. :D

2012. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/325 anonim ***** válasza:
Na látod:D Még csak hetedikes a srác, de már tudja, hogyan kell bánni a lányokkal:)
2012. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/325 A kérdező kommentje:
sok rocker barátom van, és sokkal udvariasabbak mint a tuccerek :D
2012. febr. 3. 20:26
 80/325 anonim ***** válasza:
Változik a világ. :D Én soha nem voltam egy ilyen stílus része sem, valahogy ez kimaradt.
2012. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!