Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog az, ha nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, ha nekem a nagydarab kövér-izmos pocakos pasik tetszenek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Bud Spencer?
2012. febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Senki sem egyforma, így az sem, hogy milyen emberek tetszenek nekünk.
2012. febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Macs1209 ***** válasza:

Normális. Én is ilyen vagyok, és mégis szeretnek a nők :)

Talán azért vonz, mert nem nézed ki egy "gebéből", hogy

meg tudna védeni.

Sok állatfajnál a nagyobb egyed a domináns.

2012. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#2-es válaszoló vagyok.

Amúgy én is hamarabb megnézek egy "nagydarab" férfit, mint egy rózsaszínpólós, ún. "pávát". Azoktól kiráz a hideg...

2012. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ízlések és pofonok....


és baj ha nekem, a feszes hasú és seggű, és eredeti szép formás közepes mellű, hosszú hajú, lányok tetszenek???


Nem baj?? akkor jó! :)


Érted???

2012. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is izmos, de kicsit pocakos vagyok és valóban sokaknak bejön ez a testalkat. Szerintem normális, mint az is ha valakinek a vékony férfiak jönnek be.


De ugye nem fiú vagy? :):)

2012. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszenek a nagyobb darab pasik, ha jóképű is mellé akkor nálam nyert ügye van. Sokkal jobban, mint az 50kg-s nyápic cicafiúk.
2012. febr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Dettó
2012. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a tipus jön be, számomra a pasi 90 kiló alatt csak karácsonyfadísz! ;))
2012. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Normális :) Mondjuk énis kövér vagyok a 171cm 85kilómmal... Ennek ellenére volt két magas, vékony párom (3, ill. fél évig) de hiába, a személyiségükbe voltam szerelmes, de testileg nem tudtak izgatni... Viszont jelenlegi párom a 185cm 103kg és vele élvezem az együttlétet, elfogadtuk egymást olyannak amilyenek vagyunk és még (számomra) jóképű is. Nemtudom, szerintem nekem azért jön be ez a típus mert ösztönösen úgy érzem, megtud védeni, ő speciel nagyon szeretetre vágyó énmeg kiélhetem rajta magam ölelés-szeretgetés ügyileg és nem zavarja. Nah, sokat tudnék róla áradozni mert vele megfogtam az Isten lábát de az már más témát érintene :)

A lényeg: normális dolog, nincs ezzel semmi baj, nem vagy egyedül :)

2012. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!