Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti már ezt éreztétek? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már ezt éreztétek? Hogyan és mikor fog elmúlni?

Figyelt kérdés
Minden beszélgetést ráterelek, folyton rágondok, milyen lenne most vele lenni, vajon most mit csinálhat, szokott-e rám gondolni...ha nem ez a szituáció lenne, akkor mi lenne másképp? Talán én is tetszek neki? Elolvasom azt amit, ő. Azt a zenét hallgatom, azt a filmet nézem, azt a könyvet olvasom. Az lesz a hobbim ami az övé, egyszóval minden róla szól..Aztán rájövök arra, hogy egyáltalán nem érdeklem..és kezdek megőrülni..

2012. febr. 4. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Rossz ajtón kopogtatsz, magad mondtad. Ne foglalkozz vele, foglalkozz mással.
2012. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha ez ilyen egyszerű lenne :(
2012. febr. 4. 19:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam ugyan ez a gond ,én se tudom mit csináljak,elfelejteni nem tudod ..idö kell ehhez ,túlságosan szereted öt ez a baj,próbálj meg valami másra is koncentrálni mert bele zavarodsz a végén úgy mint én
2012. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem már éppen eléggé belezavarodtam.
2012. febr. 4. 19:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Minél inkább vele foglalkozol annál kevésbé szereted saját magadat, volt egy időszak amikor ilyen voltam, de szerencsére már csak egy emlék az ilyen hozzáállás, akit nem érdeklem, az engem sem érdekel, tényleg ennyire egyszerű:)23F
2012. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Tudom,nehéz,de ne fuss olyan szekér után,ami nem vesz fel. Tapasztalatból mondom. Lány létemre én is futottam egy srác után. A közös haverunktól tudtam meg,hogy nem tetszem neki,meg hogy túl nyomulós vagyok. Nehezen tettem túl magam rajta,de azóta megtaláltam életem szerelmét *-*
2012. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elmúlik magától. Ilyen lelkiállapotban nem lehet értelmesen gondolkodni, úgyhogy ha bármilyen lépést tervezel (rá akarsz nyomulni), akkor előbb várd meg, amíg ez elmúlik.
2012. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok:( Ha gondolod írj privit:)
2012. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat (:
2012. febr. 4. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!