Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek? 16L

Figyelt kérdés
153 cm vagyok. 40kg . Mindig ápolt vagyok és finom az illatom. Nem vagyok pattanásos. Divatosan öltözködök. Barna hajam van és szemem. Sokat mosolygok és nevetek . Havonta általában egyszer megyek bulizni a barátnőimmel. De önbizalom hiányos vagyok. Szeretnék egy rendes barátot. Olyan irigy vagyok mindig a szerelmes párokra akiket látok. :( hol és hogy ismerkedjek? Szerintetek lehet velem valami baj?
2012. febr. 5. 19:50
 1/9 Gabii2 ***** válasza:

Suliban.

És csak az a baj hogy kevés az önbizalmad.

2012. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mámád válasza:
Ha önbizalom hiányos vagy akkor veled.
2012. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A külsőd miatt van önbizalomhiányod?
2012. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy csalódás miatt meg eléggé zavar hogy ilyen kicsi vagyok.
2012. febr. 5. 20:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Pedig a pici lányok aranyosak! ;)
2012. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A csalódás érthető. A magasságoddal viszont nincs semmi gond:)
2012. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Suli,buli
2012. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahogy látom nincs veled semmi baj:)

Arra figyelj hogy nehogy beleess abba a hibába hogy annyira szeretnél valakit hogy aztán egy idióta mellett kötsz ki:)

17/F

2012. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 153 egyáltalán nem olyan kicsike! :)

Ismerek ettől kisebb lányokat is. Amúgy a fiúk szeretik az alacsonyabbakat. A bátyámnak is a kicsik tetszenek. Én lány vagyok, de szerintem is aranyosak a picike lányok. (Én is szívesen lennék alacsonyabb, a magam 170 centijével...) Szóval ezzel nincs gond... Ez inkább jó!


A csalódás pedig érthető, de muszáj feldolgoznod. Ez van, nincs mit tenni. Az élet nem áll meg! Ha sokat bánkódsz, hogy elment a vonat, lehet, hogy észre se veszed ha jön a következő...



Szerintem nincs okod önbizalomhiányra! :)

Sok sikert!

2012. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!