Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi lehet?

Figyelt kérdés
December vége felé bejelöltem egy fiút fbn,mert megtetszett,erre ő irt rám :) sokat beszéltünk,rájöttünk több közös ismerösünk van,mint hittük.Egyszer taliztunk JAnuár első hetében sokat beszéltünk,jól elvoltunk,de megtudtam,hogy van egy csaj,aki velem egy idős,és irkál neki.. ő totál bele volt zúgva a csajba,már fél éve.. én az elején nem hittem,hogy össze jöhetünk,ő pedig igen.. tali után egy hétig jól megvoltunk órákat beszéltünk.de össze is vesztünk minden hülyeségen utána meg kibékültünk... egy csaj bekevert úgy rendesen,hazudozott nekem a fiúról.. én pedig össze vesztem vele,és 5 napig nem is irkáltunk.. erre pénteken irt,és tök nyomulós volt,meg dicsérte profil képem,báár azt szokta is,és komit is kapok :P de fura,mert megbeszéltök,hogy csak barétok meg ilyenek,erre most elvolt,hogy befestette haját mondom képet kérek,erre irta h élpben majd meglátod ;) erre én:élőben? :D erre igen,jólene talizni de ha te nem akarsz.. :/ meg tettem ki lájkos cuccot,és irom h csók:nem tennéd és irta h majd meglátod ha talizunk.. :p és nagyon elvagyunk,,avval a csajjal,akibe bele volt zúgva nem is beszél,mert az mást szeret.. és velem totál jól elvan,.. mi lehet ez? nem illünk össze,de tudja h belevagyok zúgva.. :S lehet rájött megpróbálhassuk? 15/L 19/ F amúgy 19 de nem nagyon vehető észre :P
2012. febr. 5. 21:12
 1/4 A kérdező kommentje:
* megbeszéltük,*élőben.. bocsi a helyesirási hibákért... :(
2012. febr. 5. 21:15
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Egy qrva hosszú sztori, amit nincs kedvem elolvasni.
2012. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és az elején elvolt h cica úgy hivott akkor mikor megbeszéltük,hogy csak barátok akkor sehogy.. most meg drágaság.. meg ha elköszön akkor küld puszis szmájlit.. olyan fura..
2012. febr. 5. 21:16
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor ne irkálj feleslegesen,köszi!
2012. febr. 5. 21:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!