Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet?

Figyelt kérdés
műp.nát csinálni mert csak kiváncsi vagyok rá
2012. febr. 6. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
gőzölgő pite is megteszi
2012. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amíg barkácsolsz, kereshetnél egy igazit.. Jobb hidd el..
2012. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de csak almáspite
2012. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szilvás dukta az a tuti ,jó meleg belül!
2012. febr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérni kell a Jézusáktól!
2012. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél... Amúgy csinálni is lehet csak értelme nincs sok. Itt a leírás: [link] Amíg megtanulsz angolul talán jobb belátásra is térsz.
2012. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kemény papír gurigába vastagabb ruhaanyagot ragassz, mondjuk sziloplaszttal, tekerd át folpackkal kívül-belül, tégy egy kis testápolót a belsejébe, és kezdődhet a tapasztalás. A következőnél már dudorokat vagy peremeket is készíthetsz a guriga belsejébe mielőtt a frottír vagy szőrmés anyagot beleragasztod. Ha megtaláltad a kellően jó eszközt, már érdemes úgy befolpackolni, hogy könnyen elmosható legyen.Erre is jó a drágább, ezer ft. környéki ragasztó és tömítő anyag. 330 ml.-es tubusokban lehet kapni barkács,-festék,-háztartási boltokban. Ha valami nem világos, kérdezz !
2012. ápr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok. A sziloplaszt sok mindenre jó, az évek során több, speciális csikló és g-pont ingerlő kis kézi eszközt készítettem belőle. Nagy segítségemre a gyurma van hozzá, abból alakítom ki a formákat, amibe a sziloplasztot nyomom ill. kenem. Még mielőtt valaki avval vádolna, hogy fukar vagyok, szó sincs róla, a gyári eszközök én esetemben nem funkcionálnak kellő képen, illetve sehogy. Állandóan fejlesztek valamit, én amolyan barkácsolós emberke lennék, aki mindent elkövet, hogy élete párja a legnagyobb gyönyöröket élje át vele.
2012. ápr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!