Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha összejöttök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy william kérdése:

Lányok, ha összejöttök egy pasival, olyankor meddig vártok arra hogy szeretkezzetek, vagyis minek feleljen meg a pasi hogy eljött az idő?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak a bankszámlájától függ.
2012. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
le kell futni a maratont...ez van koma...
2012. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos "bevált" időintervallumot nem tudok neked mondani, mert az előző barátommal, akivel lefeküdtem, még szűz voltam, akkor 4 hónapot vártunk, azóta pedig egy komoly kapcsolatom volt/van még mindig és ott a 3. randin történt a dolog - bár 1. és 3. randi közt több idő telt el pár napnál - és ezeken a több éves kapcsolatokon kívül más nem volt, így nem tudom más esetben meddig várnék?

20L

2012. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem egymásnak feleljetek meg (: addig nem érdemes belevágni,amíg nem bízol meg benne 100%ig ,na meg csak olyannal feküdj le,akit tényleg szeretsz és tudod róla,hogy az első alkalom után nem fog dobni.nálunk úgy volt,hogy 2 hónap után feküdtünk le,és most vagyunk 7 hónapja eggyütt.nem kérek negatív hozzászólásokat,minden pár maga dönti el,hogy mennyi idő után szándékozik lefeküdni egymással.csakis rajtatok múlik (: sok szerencsét (:
2012. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!