Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nagyon a sulibol egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nagyon a sulibol egy srác, de nem tudom, hogy tetszem-e neki. Hogy tudakoljam meg hogy tetszem e neki?

Figyelt kérdés

Még sosem beszéltem vele.

csak köszöntünk egymàsnak:/


2012. febr. 7. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg. ha köszön neked az már jó jel. nem undorodik tőled :)
2012. febr. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hàt nem merem meg kérdezni haha:)
2012. febr. 7. 01:16
 3/6 anonim válasza:

Kezdj el dumálni vele ilyen kis f@szságokat, hogy melyik osztályba jár, hol lakik, stb. És nézz rá bociszemekkel :)


Aztán, ha nincs jobb ötleted, akkor kijelented, hogy "na pá"! És otthagyod :)


2-3x eljátsszod és kiderül, hogy bejössz-e neki szerintem. Akkorra már láthatod rajta, hogy örül-e, hogy szóba állsz vele, vagy inkább elege van belőled. A biztonság kedvéért rá is kérdezhetsz, hogy akkor most idegesíted-e, vagy nem.


23/f

2012. febr. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? Csatlakozom az előttem íróhoz! Aprólékosan közelísd meg!
2012. febr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én 14 ö 15 lessz

köszönöm a vàlaszokaat!!:)

2012. febr. 8. 00:51
 6/6 anonim válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok...lol :d
2012. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!