Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen a kedvenc férfi parfümötök, vagy dezodorotok? Milyet kedveltek egy férfin?

Figyelt kérdés
Ha lehet ne csak márkát írjatok, hanem azt is, hogy mi tetszik benne, vagy milyen szerintetek a jó férfi illat.
2012. febr. 7. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a túl erős, ,,sportos" dezodorokat, inkább a keleties, fás, édes illatok tetszenek.
2012. febr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én dezodorból az old spice-t szeretem, mert az olyan "tiszta". parfümöt meg nem szeretek pasin, nekem bőven elég a deo.
2012. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, de én "márka mániás" vagyok. Imádom az Axe-ot. Azon belül a gyümölcsösebb, frissebb illatokat, és a csokisat. =)
2012. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvenc férfiparfümöm a Calvin Klein parfüm. Nagyon jó illata van*.* :$

17/L

2012. febr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

tehát eddig azt vettem le, hogy az édesebb illatok jönnek, be, egy inkább az old spice stílust szereti, a Calvin meg nem tudom milyen. Ezt esetleg kifejtenéd hogy milyen?

További vélemények jöhetnek :D

2012. febr. 7. 22:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Paco Rabanne XS
2012. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 laci911 ***** válasza:
mivel én nem vagyok nő de tudom mi a legfajább parfüm télre tfieri miguel a men sima ja ez veri a paco illatokat abszolute adja ha van közeletekben parfüméria akkor nézz be és próbád ki a bőrödön nem fogsz csalódni vagy calorina hererra ch men na ez is adja de de te választasz én ajánlom mert ezeket használtam
2012. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Old Spice Lagoon.
2013. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 taurina válasza:

AMen (TM)


a Calvin Klein sem rossz

2015. febr. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!