Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi az esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esélye hogy szerelmes lehet belém? Ha iskolában szünetekben mindig odajön hozzám azzal az indokkal h a többiekhez nincs kedve akkor

Figyelt kérdés

15/l

meg mostanában elég sokat vagyunk együtt,

kibeszéljük a többieket (oké ez nem szép de örülök h nekem elmondja a véleményét ) viszont egy dolgot nem mondd el h kibe szerelmes, és elm. másnak még ennyit sem mondott v vkbe az.., próbáltam kiszedni belőle de nem mondd semmit, azt mondja h ha elmondaná nem oldódna meg (ez miatt a mondata miatt kezdtem el kételkedni)

igyekszünk tök sokat együtt lenni...

igazából ezek baráti meg nem baráti jelek is egyben, ezért fogalmam sincs mit kéne tenni ilyenkor?! v h h tudjam meg neki mi a véleménye erről..

habár egyszer mikor én még nem éreztem tisztán így és em tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget ő már kérdezte h én mit gondolok róla , de azt hittem h azért mert csak most kezdődött meg ugye 9. és még akkor ismertük meg egymást jobban

ajh.. tanácstalanság másnak nem akarok róla beszélni, mert nem megbízható a baráti társaságom , tudom h kiszivárogna lehet akaratlanul is,


2012. febr. 8. 15:47
 1/1 sick válasza:
Kérdezd meg, hogy bejössz-e neki. De amúgy meg ha igazi barát és ha mindent megbeszéltek akkor nyíltan beszélhetnél vele erről. A választás a tied. Vagy megtudod, hogy vélekedik erről és lehet összejöttök, vagy azon fogsz elmélkedni hogy milett volna ha.. :)) ennyi. kicsit több önbizalom!:D
2012. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!