Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a testről?

Figyelt kérdés
Mennyire vonzó?
2012. febr. 8. 20:47
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Fogyóznod nem kell. :)
2012. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Figyu, én nő létemre mondom neked, nagyon csinos vagy. Szerintem ennél nagyobb elismerés, hogy ezt egy nő mondja, nem kell. Tényleg ne fogyózz. Ha nem vagy elégedett, sportolgass, de azt sem kell túlzásba vinned. Szerintem nagyon csini csaj vagy!

(ja, nem vagyok leszbi :))

2012. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2012. febr. 8. 21:36
 24/33 anonim ***** válasza:
46%

Nem vonzó szerintem,formátlan,vaskos,formátlanok a mellei és húsosak csúnyák a combjai.

Szerintem nem ártana neki edzeni,akkor fullos lenne,formásítani kellene.


24F

2012. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Rendben!
2012. febr. 8. 21:58
 26/33 anonim ***** válasza:
Figyelj, mindenkinek soha nem leszel tökéletes. Szóval örök kudarc és változás lesz az életed, ha ezt naponta megkérdezed. Újra és újra csalódni fogsz, amíg nem vagy elégedett magaddal.
2012. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

ez így van!

magadnak kell eldöntened, hogy kinek akarsz tetszeni...legfőképp magadnak tetsszél, aztán vedd fontolóra mások véleményét


-na de, hogyha kíváncsi vagy az én véleményemre: jó alakod van, viszont a csípő tájékán és a comboknál lerakódott egy kis felesleg. Legkönnyebben futással+megfelelő étrenddel szabadulhatsz meg tőle, ha akarsz.

(bár azt mondják, a vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a máséra! :D)

2012. febr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Nincs nagy melled, kicsit vastagok a combjaid, de én erre egy tök átlagosat mondanék...
2012. febr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon. A 14 évesekre meg ne hallgass, akik eddig csak a Playboy magazinban láttak nőt...
2012. febr. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
És kb. egyből elképzeltem, hogy milyen lehetnél ruha nélkül. Ez egy jó pont.
2012. febr. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!