Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy nektek vagy egy osztálytársatoknak kivillant valamije tesi órán?

Figyelt kérdés
Talaj tornát csinálunk mostanában (bukfenc, kézen állás, fejen állás, stb.) és kicsit parázok, hogy lecsúszik a pólóm és meglátják a mellem, vagy esetleg a bugyimat. :S
2012. febr. 8. 23:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

tesiórán nem. de táborban volt h ültünk egymás mellett vagy körbe a füvön és a lányon rövid nadrág és... :$ ráadásul helyes csaj volt mindkettő

egyszer meg lépcsőn mentünk fel, előttem szoknyában ment egy lány, akkor csak a lábát láttam, de azt végig.

tesiórán nem emlékszem ilyenre. ill egy srácnak oldalról egyszer véletlenül beláttam, amikor a földön ültünk de az nem volt nagy cucc mert nekem is olyan van mint neki. lányokon ilyen tornadressz volt, nem is lehetett volna belátni.

mondjuk ha ma már a lányok pólóban és rövid nadrágban tornáznak, minden megeshet. bár hogy a póló annyira felcsússzon, azt nem hiszem. de ha ki is látszik, mi van akkor. volt "rosszabb" is, amikor a folyosón egy lányt szoknyában a lábánál fogva fejre állítottak, de most abban is mi van, strandon is kb. ugyanannyi látszik belőle.

2012. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

előző voltam.

ja meg mászókán van h kislányok szoknyában elfeledkeznek magukról aztán hirtelen odakapnak, de az kislányoknál jellemző.

de rövidnaciban bármikor előfordulhat h belátni, fiúknál is és lányoknál is. esetleg fürdőruhát lehetne alá felvenni - és arra már mást nem is kéne, tornázni is kényelmesebb lenne benne :D

2012. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Ami történt megtörtént... a jövőre nézve én is a tornadresszt tudom javasolni.
2012. márc. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!